В Австрії перший арешт у справі відео на Ібіці – заарештований охоронець Штрахе за шантаж шефа

Охоронець колишнього лідера АПС Хайнца-Крістіан Штрахе був вчора заарештований на вимогу Віденської прокуратури. Підозрюваний, за даними прокуратури, брав участь в якості інформатора в організації пастки на Ібіці. Також він збирав компроментуючу інформацію про витрати Штрахе. З підозрою в шантажі йому загрожує до п’яти років позбавлення волі. За словами інсайдерів, він був його близьким і довіреною особою , який служив охоронцем і водієм більше десяти років.

З особистих причин охоронець почав збирати «компрометуючі матеріали» про Штрахе та інших політиків партії Свободи ще в 2013 році. У 2015 році він, нарешті, хотів передати свої матеріали владі за гроші, але прокуратура нібито не відповіла на вимоги цієї людини. Це перший фактичний арешт у справі відео з Ібіци.

У доповіді прокурора згадуються дані та фото інформатора про спортивних сумках з великими сумами грошей від російських і українських ділових кіл, копії секретних рахунків і смс-повідомлень, факти про хабарі за отримання депутатського мандата за 10 мільйонів Євро, про оплату приватних вечірок, оренди та водіїв, а також деталі і джерела щомісячних 10-тисячних виплат Штрахе після його відходу з партії і т. д. Розслідуються також внески в касу партії в 2017 на суму від 500 000 до 2 млн євро.

За матеріалами:https://www.krone.at
Фото:Spiele/SZ, APA/GEORG HOCHMUTH, zVg, krone.at-Grafik

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh