Авторські статті

Спроба тиску на УГКЦ – це писк карлика проти велета

Нікчемна спроба тиску на Українську греко-католицьку церкву є дією, рівноцінною безбожництвам гпчпістів минулого століття. Міністерство культури, яке нині не несе ані крихти українських цінностей, не має права навіть на думку про оцінку діяльности велета української духовности – УГКЦ. На цьому 13 січня 2014 року на мітингу під стінами МВС наголосив народний депутат від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Руслан Зелик.

За словами свободівця, Українська греко-католицька церква, яка вистояла та подужала комуністичні репресії, вистоїть й проти бандитського режиму. “Переслідування НКВД, десятки років підпілля, підтримка українства у найбільших зрушеннях й звичайних мирських справах. Греко-католицька церква – це вже частина української національної душі. Не міністерству так званої культури давати оцінку церкві”, – наголосив Руслан Зелик.

Націоналіст порівняв такі закиди з писком нікчемного карлика проти велета. На його думку, такі заяви можуть свідчити лише про відсутність як розуму, так і культури у клерків, які вигадують подібні пасквілі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Цiкаво????,,а вiдколи ця церква стала Украiнською,може так само як I то чмо на знимцi???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.