Авторські статті

Не Майдан перешкоджає киянам, а влада, яка обгородилася міліційними кордонами

Не Майдан створює перешкоди киянам, а влада, що оточила себе загонами силовиків, які заблокували рух центром столиці. Про це заявив народний депутат України від ВО “Свобода” Олег Панькевич, виступаючи на пікеті урядового кварталу в Києві 14 січня 2014 року.

Зранку майданівці вирушили до адміністративних будівель, маючи на меті встановити пікети довкола урядового кварталу. На вулиці Лютеранській пікетувальникам разом із народними депутатами Олегом Панькевичем та Олегом Сиротюком перегородив шлях міліційний пост. Дорогу, яка ще вчора була відкритою для руху, було загороджено кількома автобусами та иншим транспортом.

“Влада, використовуючи найнятих провокаторів, намагається показати, що начебто кияни невдоволені Майданом, а насправді людям створюють перешкоди посилені наряди міліції та автобуси й автомобілі силовиків, якими загороджено вулиці”, – сказав Олег Панькевич, звертаючись до пікетувальників.

Народний депутат зазначив, що в Адміністрації Президента та в Кабміні, очевидно, бояться навіть посівальників і щедрувальників у день святкування Старого нового року та Василя, бо перекрили усі шляхи до будівель. “Вони мають чого боятися і через що ховатися від людей. Але настане час, коли режимові не допоможуть ані загони “беркутівців” і внутрішніх військ, ані перекриття вулиць – за всі злочини доведеться відповісти”, – зазначив свободівець. Він привітав усю громаду зі святами і побажав сили духу, стійкости й волі до перемоги.

Боротьба триває.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України