Авторські статті

Своїми діями “Беркут” довів, що заслуговує носити ім’я іншого птаха

13 січня 2014 року народні депутати від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Руслан Зелик, Ігор Сабій та Руслан Марцінків разом із багатьма иншими свободівцями взяли участь у пікетуванні Міністерства внутрішніх справ України. Акція протесту проводилася у зв’язку з черговим побиттям “бойовиками” з “Беркута” мирних мітингувальників у Києві 10 січня цього року.

Як зазначив Руслан Зелик, чергове перевищення своїх повноважень “бойовиками” з полку міліції особливого призначення “Беркут”, не дозволяє називати цей підрозділ “правоохоронцями”. Замість захисту конституційних прав громадян ці бойовики захищають кліку Януковича.

“Цих “тітушків” у погонах вже навіть важко назвати “Беркутом”. Бо беркут – це гордий карпатський орел, птах, який ніколи і нікому не прислужуватиме. Ці “бойовики” не гідні такої назви. Виходячи з дій цього підрозділу, найкращою для них назвою була б – “Пєтухи”. Відтак МВС варто перейменувати у птахофабрику або курник, а райвідділи – в інкубатори”, – зазначив Руслан Зелик.

Боротьба триває.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України