Авторські статті

Спочатку Кличку суди забороняють пересуватися Києвом, а тепер ще й визначають, що йому потрібно говорити

В “УДАРі” вважають неправосудним рішення Окружного адміністративного суду м. Києва щодо зобов’язання Віталія Кличка надати інформацію про право проживання у Німеччині та США, і готують апеляцію.

“Незважаючи на те, що абсурдність дій влади спричинили масові протести громадян України, які у місті Києві вже навіть призвели до людських жертв, влада не робить жодних висновків. Цього разу, використовуючи судові органи, влада продовжує спроби реалізації свого сценарію, спрямованого на позбавлення лідера “УДАРу” Віталія Кличка права балотуватися на посаду Президента України на майбутніх виборах”, – заявляють в “УДАРі”.

У партії відзначають, що голова парламентської фракції не є розпорядником інформації в розумінні закону «Про доступ до публічної інформації», а апарат Верховної Ради взагалі не має і не може мати до такої інформації жодного відношення.

“Таким чином, влада вирішила, що вона вже може управляти діями та словами кожної людини. Адже зовсім нещодавно Віталію Кличку рішенням суду було заборонено ходити по вулицях міста Києва, а тепер – рішенням суду визначають, що конкретно він має казати”, – підкреслюють в “УДАРі”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.