Авторські статті

Москвичка про Майдан: приклад дивовижної самоорганізації

Ми зараз у Києві. Просто справжня інсталяція революційного авангарду під назвою “Самоорганізація міського простору”. Жителі Києва перебудували весь центр під потреби революції.

Скрізь, навіть на далеких підступах до Хрещатика, барикади з шин, мішків зі снігом. З кожним днем ??це захоплене, відвойоване у влади простір розширюється. Вчора до нього додалося будівлю Українського дому на Європейській площі, де розмістився прес-центр…

Ми – туристи з Москви – постаралися хоч чимось допомогти справі революції і, записавшись волонтерами, відносили великі пластикові стакани з супом з Майдану до барикад на вул. Грушевського – суворим, прокопчених димом багаття мужикам.

Взагалі рівень налагодженого господарства – це одне з найсильніших вражень вчорашнього дня. Потрапивши в “штаб революції”, тобто в захоплену будівлю Київської міської ради, у нас було відчуття, що ми перенеслися на “машині часу” в 1917-й, в Смольний. Купа народу, і ніякого бардаку, спокійна ділова атмосфера вирішення конкретних поточних проблем…

Соромно, що ми тут, в Росії, не здатні на подібну організацію справи, а займаємося лише словоблуддям … Слава героям Майдану!

Ірина Белачеу.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

11 коментарів

 1. восток- молодец, дает прикурить майданутым, а киевлянам пора прекратить кормить бездельников!!!!!!!

   1. ты уже так сделал 🙂
    а жопы итальянцам помыл?

 2. Это ж нужно быть такой слепой!Прям не народ,а пример для подражания всему миру!Какая может быть самоорганизация при такой численности людей,это просто невозможно.Сколько людей специально обучено,сколько денег вложено Америкой.Люди этому обучались не один год:и вашей самоорганизации,и проведению протестов,и проводить провокации.силовым действиям и т.д.Благо много примеров в мире,где такие же “псевдо-революции” проходили по одному и тому же сценарию.А вы пишите-САМООРГАНИЗАЦИЯ!

 3. Какая же это дура москвичка, с жиру бесятся все москвичи. Если так нравится-приезжай и живи, а я не хочу, чтобы по моему родному городу Харькову бегала засланная галичина с портретами бандеры и фашистским черно-красным флагом, под которым сжигались села в Белорусии(Хатынь и сотни других)

 4. дывовыжну самоорганизацию боевики УНА-УНСО проходили в лесах львова, а дывовыжные технологии силового захвата власти отработаны до автоматизма в ливии, ираке, пакистане, югославии и прочая прочая.
  теперь “ДЕМОКРАТИЯ” стучится в наш дом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.