Авторські статті

Олег Тягнибок: “Вимагаю від Генпрокурора терміново звільнити викрадених керівників Запорізької, Черкаської, Кіровоградської та Донецької “Свободи”

“Большевицька практика політичного заручництва, викрадення представниками правоохоронних органів активістів та керівників крайових осередків Всеукраїнського об’єднання “Свобода” злочинцями у погонах є неприйнятною. Вимагаю негайно звільнити усіх, кого затримано виключно за власну політичну діяльність. Влада зобов’язана діяти виключно в межах закону, а не як терорист, порушуючи всі процесуальні норми, спершу викрадати людей, а згодом фабрикувати щодо них нашвидкуруч склепані політичні справи. Прокуратура повинна негайно втрутитися у процес і не допустити порушення прав щодо кожного, хто потрапив під каток політичних репресій”, – заявив Голова Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок.

Також лідер “Свободи” зазначив, що представники кримінально-олігархічного режиму влаштували справжні сафарі проти очільників крайових організацій націоналістичного об’єднання. До того ж, спосіб дій, як дві краплі води, схожий на сталінські репресії. До затриманих приходять на світанку, їм не надають адвокатської допомоги, рідним і близьким не повідомляють про місце їхнього перебування, щодо них фабрикують кримінальні справи за вигаданими приводами.

На разі невідомою є доля кількох місцевих очільників “Свободи”. Зранку було заарештовано та вивезено у невідомому напрямку голову Запорізької обласної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, члена Політради, помічника народного депутата України Віталія Подлобнікова. Зранку в Черкасах також було затримано голову обласної організації ВО “Свобода”, члена Політради Юрія Ботнара. Окрім цього, нині на допит викликано голову Кіровоградської обласної організації ВО “Свобода”, члена Політради Олександра Ромащенка, із яким після того, як він прибув на допит, зник зв’язок. Уже майже добу немає зв’язку із одним із очільників Донецького Майдану, керівником Донецької міської “Свободи” Артура Шевцова, який також є помічником народного депутата.

“Вимагаю негайно звільнити членів Політради ВО “Свобода” та припинити переслідування”, – заявив Голова ВО “Свобода” Олег Тягнибок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України