Співробітник іранського посольства у Відні може бути причетний до підготовки теракту

Як повідомляють бельгійські правоохоронні органи, силами спецслужб королівства був відвернений терористичний акт, який малі намір здійснити двоє бельгійських громадян іранського походження у місті Вільпент (Франція) 30 червня під час конференції, проведеної однією з ліворадикальних організацій Ірану, забороненої на його території.

Підозрювані в підготовці теракту затримано в ході порушеної кримінальної справи про тероризм. Також у Франції були затримані ще троє вихідців з Ірану, які могли бути причетні до підготовки теракту, двоє з них пізніше були відпущені.

За інформацією видання OE24, посилається на свідчення затриманих в Бельгії, підготовкою до терористичного акту керував іранський дипломат, який здійснює свою діяльність в посольстві Ірану в Відні. Він же, за словами затриманих, і передавши виконавцю вибухівку.

Після виявлення даного факту, який, звичайно ж, підлягає доскональної перевірки і затримання дипломата в Німеччині, МЗС Австрії направивши в іранське зовнішньополітичне відомство прохання про позбавлення іранського дипломата імунітету. Як заявив представник МЗС Австрії агентству APA, дипломат повинен бути позбавлений свого статусу протягом 48 годин.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen − seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh