Авторські статтіНовини з Австрії

Співробітник іранського посольства у Відні може бути причетний до підготовки теракту

Як повідомляють бельгійські правоохоронні органи, силами спецслужб королівства був відвернений терористичний акт, який малі намір здійснити двоє бельгійських громадян іранського походження у місті Вільпент (Франція) 30 червня під час конференції, проведеної однією з ліворадикальних організацій Ірану, забороненої на його території.

Підозрювані в підготовці теракту затримано в ході порушеної кримінальної справи про тероризм. Також у Франції були затримані ще троє вихідців з Ірану, які могли бути причетні до підготовки теракту, двоє з них пізніше були відпущені.

За інформацією видання OE24, посилається на свідчення затриманих в Бельгії, підготовкою до терористичного акту керував іранський дипломат, який здійснює свою діяльність в посольстві Ірану в Відні. Він же, за словами затриманих, і передавши виконавцю вибухівку.

Після виявлення даного факту, який, звичайно ж, підлягає доскональної перевірки і затримання дипломата в Німеччині, МЗС Австрії направивши в іранське зовнішньополітичне відомство прохання про позбавлення іранського дипломата імунітету. Як заявив представник МЗС Австрії агентству APA, дипломат повинен бути позбавлений свого статусу протягом 48 годин.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.