Авторські статтіФотогалерея

Молода мексиканка змогла вирватися з рук сутенерів та розповіла свою історію. Відео

Коли Карлі Хасінто було всього 12 років, вона зустріла любов всього свого життя. Вона жила і виховувалася в неблагополучних умовах, тому, коли 22-річний чоловік почав поводитися з нею, як з принцесою, вона закохалася в нього, а їх відносини розглядала, як шанс піти від нещасливого життя.

Він пообіцяв їй чудову життя, тому як тільки з’явилася можливість, вона втекла з ним в інше місто Тенансінго, в Мексиці. Але казці не судилося збутися.

Як виявилося, молодий чоловік був сутенером, і після трьох місяців спільного життя він змусив Карлу продавати собі на вулиці. З десятої ранку до півночі вона була змушена обслуговувати понад 30 клієнтів в день.

Втеча не був варіантом, оскільки чоловік погрожував її сім’ї. Він сказав Карлі і іншим дівчатам, яких контролював, що нікого не хвилює, якщо з ними щось станеться.

Сутенер знав, що послугами повій користуються і поліцейські і священики, а значити на допомогу влади дівчата розраховувати не могли.

«Іноді до нас приходили поліцейські у формі, і ми повинні були виконувати все, що вони хочуть. Це могло тривати три-чотири години», — розповідає Карла. «Це було огидно, до того ж вони знали, що ми неповнолітні».

Карла розповіла, що за чотири роки, поки її змушували заробляти проституцією, їй довелося займатися сексом 43 200 разів.

Іноді вона плакала, але ті, хто ґвалтував її, просто сміялися, розповідає вона.

Перша можливість втекти з’явилася, коли Карлі виповнилося 16 років.

Завдяки організації, яка допомагає молодим дівчатам і хлопцям, які стали жертвами сексуальної торгівлі, Карлі вдалося втекти з пекла, в якому вона жила протягом 4 років.

Незважаючи на всі жахи, які Карлі довелося пережити, вона ніколи не переставала сподіватися на краще життя. Після порятунку вона стала членом цієї організації і тепер допомагає іншим людям, що потрапили в подібну ситуацію.

«Я ніколи не думала, що дівчина, яка стояла на кутах вулиць на високих підборах, вимушена бути повією, знову відчує себе сильною», — сказала Карла в інтерв’ю CNN Freedom Project». «Сьогодні багато прислухаються до мене».

Зараз Карла, якій виповнилося 24 роки, відкрито говорити про свої випробування, щоб більше людей розуміли серйозність ситуації і змогли допомогти іншим неповнолітнім.

Її мета полягає в тому, щоб запобігти й уберегти молодих дівчат і хлопців від попадання в таку ж ситуацію, в якій вона опинилася.

Подивіться відео про життя Карли нижче:

Яка неймовірно сильна молода жінка. Незважаючи на те, що їй довелося пройти через справжнє пекло, вона не опустила руки і присвятила своє життя допомозі іншим.

Поділіться цією історією, щоб допомогти Карлі поширити інформацію і підтримати її в наданні допомоги іншим людям.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.