Авторські статтіТехно

Список найбільш продаваних товарів 2018 року опублікував Яндекс.Маркет

Серед них товари для дому, гаджети та комп’ютерна техніка

У топ продажів у цьому році потрапили товари для дому, в тому числі матеріали для будівництва і ремонту. Найчастіше це були ізоляційні матеріали, сантехніку та інструменти.

Друге місце посіла дрібна електроніка – смартфоні, аксесуари до них та інші гаджети. Найбільш популярними смартфонами в цьому році, як і торік, стали смартфони від виробника Xiaomi – 32 % запитів. Друге місце в категорії зайняли виробники смартфонів Samsung і Apple. Відзначається, що в цілому смартфони операційної системи Android в цьому році користувалися великим попитом, ніж iOS.

На третьому місці опинилася комп’ютерна техніка. Користувачі найчастіше купували ноутбуки, планшети і блоки живлення для них. Найбільш популярними виробником ставши Asus, другі за популярністю – Lenovo і HP.

Решту місця між собою розділили категорії побутової техніки, авто і товарів для дітей. Також, згідно отриманої інформації, значно зріс попит на товари категорій продуктів харчування, товарів для тварин і одягу. Приріст до минулого року склав від 45 до 70 %.

Компанія Яндекс.Маркет була створена в 2000 році, і до 2016 року обслуговувалася безпосередньо компанією Яндекс. В даний час Маркет є окремою юридичною особою. Це сервіс для вибору і покупки товарів за різними категоріями. Користувачам доступний повний перелік представлених товарів, де вони, за допомогою певних підбирань параметрів, можливості порівняти декілька моделей, доступним відгуками і оглядам, можуть вибрати тій товар, який їм необхідний. Варто відзначити, що це не інтернет-магазин, а місце, де різні магазини виставляють свої актуальні пропозиції.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України