Список найбільш продаваних товарів 2018 року опублікував Яндекс.Маркет

Серед них товари для дому, гаджети та комп’ютерна техніка

У топ продажів у цьому році потрапили товари для дому, в тому числі матеріали для будівництва і ремонту. Найчастіше це були ізоляційні матеріали, сантехніку та інструменти.

Друге місце посіла дрібна електроніка – смартфоні, аксесуари до них та інші гаджети. Найбільш популярними смартфонами в цьому році, як і торік, стали смартфони від виробника Xiaomi – 32 % запитів. Друге місце в категорії зайняли виробники смартфонів Samsung і Apple. Відзначається, що в цілому смартфони операційної системи Android в цьому році користувалися великим попитом, ніж iOS.

На третьому місці опинилася комп’ютерна техніка. Користувачі найчастіше купували ноутбуки, планшети і блоки живлення для них. Найбільш популярними виробником ставши Asus, другі за популярністю – Lenovo і HP.

Решту місця між собою розділили категорії побутової техніки, авто і товарів для дітей. Також, згідно отриманої інформації, значно зріс попит на товари категорій продуктів харчування, товарів для тварин і одягу. Приріст до минулого року склав від 45 до 70 %.

Компанія Яндекс.Маркет була створена в 2000 році, і до 2016 року обслуговувалася безпосередньо компанією Яндекс. В даний час Маркет є окремою юридичною особою. Це сервіс для вибору і покупки товарів за різними категоріями. Користувачам доступний повний перелік представлених товарів, де вони, за допомогою певних підбирань параметрів, можливості порівняти декілька моделей, доступним відгуками і оглядам, можуть вибрати тій товар, який їм необхідний. Варто відзначити, що це не інтернет-магазин, а місце, де різні магазини виставляють свої актуальні пропозиції.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh