Amnesty International незадоволена ситуацію з правами людини в Австрії

Amnesty International розкритикувала поточну ситуацію з правами людини в Австрії. 2018 рік був дуже «неоднозначним» на думку цієї міжнародну неурядову організацію, засновану у Великобританії в 1961 році, для підприємства дій, спрямованих на попередження і припинення порушень прав на фізичну і психологічну недоторканність, на свободу совісті і самовираження, на свободу від дискримінації в контексті своєї роботи з просування прав людини.

У своєму звіті від 10 грудня організація заявила порушення прав людини у зв’язку зі скандалом з біженцями в таборі для біженців в Дразенхофені, Нижня Австрія, а також вводитися положення про соціальні виплати для підтримки мінімального прожиткового рівня, які голосові під загрозу права дітей та молоді».

Згідно думку правозахисників, діти та підлітки все частіше потрапляють у злидні завдяки цьому положенню про мінімальних посібниках, а діти стають справою тільки багатих обраних, а саме воно спрямоване проти численних сімей іноземців.

У річному звіті Amnesty також спостерігаються позитивні зміни в ситуації з правами людини в Австрії, такі як можливість участі населення у референдумах, а так само введення права на третій підлогу.

За матеріалами: orf.at
Фото: pixabay.com

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh