Авторські статтіНовини з Австрії

Amnesty International незадоволена ситуацію з правами людини в Австрії

Amnesty International розкритикувала поточну ситуацію з правами людини в Австрії. 2018 рік був дуже «неоднозначним» на думку цієї міжнародну неурядову організацію, засновану у Великобританії в 1961 році, для підприємства дій, спрямованих на попередження і припинення порушень прав на фізичну і психологічну недоторканність, на свободу совісті і самовираження, на свободу від дискримінації в контексті своєї роботи з просування прав людини.

У своєму звіті від 10 грудня організація заявила порушення прав людини у зв’язку зі скандалом з біженцями в таборі для біженців в Дразенхофені, Нижня Австрія, а також вводитися положення про соціальні виплати для підтримки мінімального прожиткового рівня, які голосові під загрозу права дітей та молоді».

Згідно думку правозахисників, діти та підлітки все частіше потрапляють у злидні завдяки цьому положенню про мінімальних посібниках, а діти стають справою тільки багатих обраних, а саме воно спрямоване проти численних сімей іноземців.

У річному звіті Amnesty також спостерігаються позитивні зміни в ситуації з правами людини в Австрії, такі як можливість участі населення у референдумах, а так само введення права на третій підлогу.

За матеріалами: orf.at
Фото: pixabay.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України