Авторські статтіТехно

Чому власники Apple iPhone 5s повинні перейти на iOS 12

Люди з більш старими iPhone завжди стикаються з великим питанням при запуску нової версії iOS: вони повинні оновитися до нової версії?

Причина, яка бентежить таких користувачів, полягає в тому, що старе обладнання може не забезпечувати потужність, необхідну для нових функцій, і, отже, робота телефону може сповільнюватися. Тим не менш, один користувач iPhone 5s від Apple дуже впевнений, що iOS 12 не викличе цієї проблеми.

Чому iPhone 5s від Apple потребує iOS 12

Apple випустила iOS 12 з обіцянкою, що ця остання версія забезпечить кращу продуктивність і на старих iPhone. Хоча було проведено декілька тестів швидкості, щоб довести це, один власник iPhone 5 зрозумів це завдяки особистому досвіду і реальних випробувань.

Патрік Холланд з CNET пропонує відчути магію iOS 12 при оновленні до нього. У минулому ми часто бачили, що оновлення до останньої версії ОС може уповільнити продуктивність або викликати помилки на старих iPhone. Тім не менш, схоже, немає ніяких проблем з iOS 12.

«Замість цього, він робить багато закулісної прибирання, і, насправді, робить iPhone 5S швидше», – сказавши Холланд.

IPhone 5s від Apple був випущений в 2013 році з чіпом A7, який був першим 64-розрядним процесором в смартфоні. Незважаючи на те, що це телефон п’ятирічного віку, при оновленні до iOS 12 він не демонструє істотного зниження продуктивності. Холланд зазначає, що, хоча поліпшення в швидкості деяких основних програм практично немає, iPhone 5s від Apple ніколи не зависав» під час роботи на iOS 12.

Холланд також поділився діаграмою, яка показує поліпшення швидкості для деяких основних додатків на iOS 12 в порівнянні з тим, як вони працюють на iOS 11. Діаграма показує, що Instagram відкривається на iOS 12 швидше, ніж на iOS 11. Пошта відкривається на чверть секунди швидше, в тій годину як Safari відкривається на 3,5 секунди швидше. Siri виконує запит на півсекунди швидше, екранна клавіатура в повідомленнях – на одну секунду швидше, а відкриття камери шляхом ковзання з екрану блокування – на півсекунди швидше.

У старих айфонів з’являються нові функції iOS 12

Холланд також перерахував нові функції, які Apple iPhone 5s отримав після оновлення iOS 12. Деякі з найбільш цікавих з них – нові опції «Не турбувати», угруповання повідомлень і функція «Годину екрану». Годину екрану дозволяє користувачеві відслідковувати використання телефону та окремих додатків.

У iOS 12 старі iPhone також отримують Siri Shortcuts, розумний спосіб виконати складні завдання з допомогою Siri лише однією командою. Ця функція дозволяє користувачам створювати свої власні ярлики Siri, наприклад, автоматизувати Siri, щоб включати світло і відтворювати музику, коли вони повертаються додому.

Ще одна корисна функція, яку можна отримати в iOS 12, це Group FaceTime Calls. Ця функція підтримує групові виклики FaceTime з участю до 32 осіб. Тім не менш, iPhone 5s підтримує тільки групові дзвінки FaceTime з iOS 12. Можливість налаштування панелі управління також поставляється з iOS 12.

Однією з функцій iOS 12, яка більш важлива для старих iPhone, ніж для нових, є новий графік заряду батареї. Функція дає користувачам інформацію про продуктивність батареї їх iPhone.

Що потрібно запамятати

Слід зазначити, що старі iPhone не володіють всіма функціями, які iOS 12 додає нові iPhone. Через апаратних обмежень старі айфони не будуть отримувати фотофільтри повідомлень, підтримку додатків Animoji, Memoji або AR. Незважаючи на те, що ці функції відсутні, поліпшення продуктивності і інші нові функції, пропоновані iOS 12, є достатньою причиною для його установки.

Так що власникам iPhone 5s не треба сумніватися, чи варто оновлювати ОС до iOS 12. Однак перед установки обов’язково треба перевірити, чи достатня на телефоні місця для останньої версії ОС, якої потрібно близько 2 ГБ.

Також гарною ідеєю є зробити резервну копію даних перед установки, на випадок, якщо щось піде не так. Більш того, оновлення iOS 12 займає деякий час, тому Holland рекомендує «запустити процес перед тим, як лягти спати, або коли ви займаєтеся чимось іншим, наприклад пранням або прибиранням будинку».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України