Авторські статті

Солдата Внутрішніх військ, який стоїть на вул. Грушевського у Києві, Олександра Патлатенка покарали після заяви матері про умови служби

Про це сьогодні повідомив Мустафа Найєм в ефірі Громадського ТВ.

“Якщо з Олександром Патлатенком щось трапиться, ми це розцінюватимемо як помсту за те, що його матір Ольга розповіла правду про умови служби”, – написала на своїй сторінці у Facebook журналіст Настя Станко.

“В. о. міністра Віталіє Захарченку, досить того, що ви калічите своїх підлеглих морозом та умовами, в яких вони сплять і як харчуються, ви ще й хочете їх катувати за правду?”, – додала вона.

Зазначимо, мати солдата внутрішніх військ Ольга Патлатенко розповіла про умови, в яких тримають солдатів ВВ.
Жінка висловила своє обурення тим, як “Беркут” підставляє під удар хлопців строковиків з ВВ.

“Якщо дадуть зброю, я стрілятиму в “Беркут”, за свою дитину”, – сказала вона.

Крім того вона заявила, що виконувача обов’язків міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка чекає війна матерів.
“Нехай остерігається материнського покарання, навіть своєї власної матері – вона йому не пробачить ці злочини. Я б сказала йому в очі, це моя особиста думка, бачачи муки дітей з одного боку барикад, і бачачи як помирають діти з іншого боку барикад, я йому скажу, що я йому не пробачу, і всі інші матері не пробачать. Його очікує війна матерів “, – сказала вона.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України