Авторські статті

Солдата Внутрішніх військ, який стоїть на вул. Грушевського у Києві, Олександра Патлатенка покарали після заяви матері про умови служби

Про це сьогодні повідомив Мустафа Найєм в ефірі Громадського ТВ.

“Якщо з Олександром Патлатенком щось трапиться, ми це розцінюватимемо як помсту за те, що його матір Ольга розповіла правду про умови служби”, – написала на своїй сторінці у Facebook журналіст Настя Станко.

“В. о. міністра Віталіє Захарченку, досить того, що ви калічите своїх підлеглих морозом та умовами, в яких вони сплять і як харчуються, ви ще й хочете їх катувати за правду?”, – додала вона.

Зазначимо, мати солдата внутрішніх військ Ольга Патлатенко розповіла про умови, в яких тримають солдатів ВВ.
Жінка висловила своє обурення тим, як “Беркут” підставляє під удар хлопців строковиків з ВВ.

“Якщо дадуть зброю, я стрілятиму в “Беркут”, за свою дитину”, – сказала вона.

Крім того вона заявила, що виконувача обов’язків міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка чекає війна матерів.
“Нехай остерігається материнського покарання, навіть своєї власної матері – вона йому не пробачить ці злочини. Я б сказала йому в очі, це моя особиста думка, бачачи муки дітей з одного боку барикад, і бачачи як помирають діти з іншого боку барикад, я йому скажу, що я йому не пробачу, і всі інші матері не пробачать. Його очікує війна матерів “, – сказала вона.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

7 коментарів

  1. Если солдаты будут прятаться за спины матерей то ни одно отечество не победит!!!!На войне нет курортных условий!!!А что на данный момент идет война то это факт!Правда и то что война идет между своими. Только одни отстаивают интересы иностранных держав(и финансируются от туда же),а другие защищают страну и те законы которые в этой стране.Ну а матери могу сказать что она также виновата в том что страна пришла к такому положению и соответственно к тому что там ее сын.

  2. По вашему ваш сын должен сидеть на печи и есть калачи при такой работе или пойти на нее его тоже заставили.Сколько вам заплатили?

  3. ….он уже не зАхарченко …оно уже кРавченко …вопрос времени глупый алчный шнырь зЭка….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.