Авторські статті

ВО “Майдан” разом із парламентською опозицією тричі зреклися революції

ВО “Майдан” разом із парламентською опозицією тричі зреклися революції, проте, це не завадило їм без жодних докорів сумління виступити на перемовинах із Януковичем.

Усі ті відморожені нирки ні на йоту не похитнули рішучість гаранта до узурпації влади. До перемовин його примусили виключно дії “провокаторів”: Банкова, Грушевського, захоплення міністерств та обладміністрацій у регіонах .

Бюрократичні надбудови Майдану оперативно та рішуче затавровували дії революціонерів. Вони хапали за руки, які тяглися до бруківки, кидалися на трактори, навіть побудували барикади на підступах до вулиці Грушевського, аби не пускати туди бійців. Потім самі почали зачищати захоплені приміщення…

Якщо влада і похитнулася, то не завдяки, а всупереч діям “лідерів опозиції”. Ми сподівалися, що то лише формальне дистанціювання від радикалів, аби не наражатися на кримінальні справи. Проте, вони таки б’ють у спину.

На Сході країни адмінбудівлі захищають “тітушки” Партії Регіонів. У Києві будівлі міністерств звільняють “тітушки” парламентської опозиції. І це ще навіть не укладено миру! Що буде, коли Яценюк оголосить “перемогу революції”? Нічні облави на квартири активістів та вивіз у ліс?
Якщо проголошуються Народні Ради та “Національна гвардія”,блокується робота обласних адміністрацій, то логічним було б захоплювати (за класикою жанру) і “вокзал, телефон, телеграф” — решту ключових управлінських ланок держави. Якщо силове захоплення влади не планується, навіщо тоді створювати незаконні воєнізовані формування? Кому потрібні всі ці списки найбільш активних активістів? Хто і як збирається охороняти їх?

Боєць “Національної гвардії”, знай, тебе запросили до лав, аби стримувати твій протест, а не скеровувати. Твої командири не дадуть тобі зброї, а відбиратимуть її. Твої дії у складі воєнізованих формувань кваліфікуватимуться як значно більш важкі кримінальні злочини, аніж скоєні за власною ініціативою. А лідери парламентської опозиції навіть не спробували включити до переліку статей, що підпадають під амністію, статтю про незаконні воєнізовані формування.

Добре, що в країні почали чітко відокремлювати парламентську опозицію та її прислужників від справжньої, народної опозиції. Погано, що всім цим “миротворцям” досі вдається зливати революцію у найвідповідальніший момент, коли влада вже почала “текти”.

Революція закінчується, коли виконує поставлену перед собою мету. Жодне революційне завдання ще не виконане. Влада наразі лише відступила з тих позицій, які зайняла під час останньої атаки.
Проте, ніхто не намагається розвивати наступ. Зустріч Януковича зі своєю фракцією показала, що рішучість до нього повертається. А отже, невдовзі з’являться нові жертви Майдану.

Оскільки передумови протистояння не усунуто, воно напевно продовжиться. Революції відбуваються певними хвилями із затишшям поміж піками насилля. І те, що дотиснути владу не вдалося зараз,спричинить лише більші жертви на наступному етапі. Вже пролилася кров у протистоянні між революціонерами й колаборантами. І це протистояння теж посилюватиметься.

Нові барикади триматимуть кругову оборону. Все тільки починається.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.