Авторські статті

В Ужгороді створили Народну Раду

Сьогодні на сесії Ужгородської міської ради було оголошено про утворення тимчасового представницького органу Народна Рада. До її складу увійшли 11 громадських активістів Майдану та 11 міських депутатів. Про це повідомили у Закарпатській обласній організації партії “УДАР”. 

Мета цього об’єднання – забезпечення повного перезавантаження влади на всіх рівнях.

«Народна рада має забезпечити загони самооборони, захищаючи мирних людей від провокаторів і тітушок. Цей орган повинен бути готовий до позачергових президентських та парламентських виборів, а також рад усіх рівнів. Для цього має бути сформовано і проконтрольовано дільничні і окружні виборчі комісії», – повідомив куратор молодіжки “УДАРу” на Закарпатті Денис Ман, який увійшов до складу громадських активістів в Раді.

«Опозиційні депутати міськради об’єдналися для співпраці з громадськістю у досягненні спільної мети – повалення режиму Януковича», – розповів депутат від “УДАРу” Ростислав Буланов.

Також під час сесії було прийняте звернення до Президента, в якому міські депутати просять вжити всіх заходів для збереження засад демократії і недопущення введення в країні надзвичайного стану.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.