Новини з Австрії

Сьогодні у Відні вступають в силу нові посилені заходи від COVID-19

В даний час в Австрії нараховується 29 131 активних випадків коронавіруса ( дані на четвер). Кількість хворих на 100 000 населення -139,7

Видужала 699 ​​498. У лікарнях перебуває 870 осіб, 222 з них – в палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 10 768. вакциновано 5 728 613 осіб (64,13% загальної кількості населення). 60,57% вже має повний захист.

Правила, які обмежені початком листопада, в першу чергу мають спрямованість на нещеплених. У деяких місцях тести більше не можуть служити доказом, і доступ мають тільки ті, хто був вакцинованим і видужав ( «правило 2-G»). Це стосується нічних ресторанів та заходів за участю понад 500 осіб. Крім того, «3-G» в основному стає «2,5-G». У роздрібному секторі Відень тепер повністю покладається на маски FFP2.

Згідно поточної оцінки комісії світлофора CoV, Бургенланд вперше за шість тижнів став федеральною землею з низьким рівнем ризику. Комісія оцінює Штирію і Тіроль як землі з «середнім ризиком». Решта федеральні землі зберігають «високий ризик». Комісія продовжує класифікувати поточну фазу пандемії як «нестабільну». На думку комісії, оцінка ризиків для всієї Австрії також залишається «високої». У школах встановили другий рівень – тестування буде продовжено.

Губернатор Бургенланда Ханс Петер Доскоціль вже думає про пом’якшення багатьох заходів з 11 листопада

На той час мета полягає в тому, щоб вакцинувати 80 відсотків населення. Потім має відбутися «поступове пом’якшення до скасування всіх заходів», – сказав Доскозіл. «Ми йдемо повним ходом», – каже Доскоціль про вакцинацію. Він позитивно виділив молодь у віці від 15 до 24 років, у яких вже понад 70% охоплення вакцинацією першими уколами після початку вакцинації. Коригування діючого регламенту вже зараз обговорюється з експертами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України