Новини з Австрії

В середу у австрійському Граці сталася масова бійка футбольних фанатів

У середу ввечері близько 50 штирійцями в капюшонах, які мабуть належать до «чорного блоку» фанатів футбольної команди Sturm Graz, напали на паб на Färberplatz в якому знаходилися близько 50 голландських футбольних фанатів ПСВ Ейндховен

Прибулі на виклик поліцейські втрутилася в зіткнення. За повідомленням поліції в четвер, учасники зіткнення практично знищили скляні панелі і меблі ресторану. Силовики провели чотири затримання.

Голландці прибули на майбутній матч Ліги Європи і мирно відпочивали в пабі, коли близько 21:30 перед баром раптово з’явилися фанати Sturm. Негайно була викликана поліція, і всі доступні патрулі прибутку на Färberplatz в центрі міста. Відбулася серйозна бійка за участю прихильників двох команд. За підсумками бійки поліція затримала двох голландців за опір державної влади. Крім того, за адміністративні правопорушення поліція затримала ще одного штирійцями і гостя з Нідерландів. Представник поліції Фріц Грундніг також повідомив про кілька складених протоколах про адміністративні правопорушення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України