Тимошенко разом з Порошенко співали колядки, чим показали відмінність від російських політиків – ветеран АТО

Сто років тому Україна вже намагалася отримати автокефалію, але із-за відсутності політичної єдності ми програли. Потім, був Терор, Громадянська війна, Голодомор, і Світова війна, де українців загинуло найбільше серед СРСР. А до цього ми билися з Російською імперією. За всі роки незалежності ми так і не створили своєї церкви, не домоглися газової свободи, розбазарили залишки армії СРСР. І знову війна. І тепер ми змогли зробити один з найбільших кроків до ментальної незалежності від імперії. Про це у своєму блозі пише волонтер, ветеран АТО Мирослав Гай.

За його словами, наші прадіди, діди, батьки боролися за цю свободу. У Томосі – документ, який гарантує спроможність української, православної церкви, виведені імена. І там є прізвище Порошенка. За всі роки незалежності до Майдану не було зроблено нічого. Тільки загублено. Тепер ми маємо газову незалежність, безвіз, армію, тотальну українізацію ТБ, кіно, радіо, зняття податків з українського культурного продукту, сплеск українських фільмів, Євроасоціацію, лоукости, Прозоро, будівництво нових підприємств і тепер Томос. Все це, за п’ять років. За словами волонтера, сьогодні в Софію Київську прийшла і Тимошенко. Вона програла як політик в цей день, але прийшла. Виграли її діти і діти її дітей, якщо вона пов’язує своє життя з Україною.

Блогер пише, парадокс у тому, що перемогу для дітей і правнуків Тимошенко приніс той, з ким вона бореться, її непримиренний опонент ще й наш президент Порошенко. Радує зростання культури української політики. Ми не Росія. У Росії її заарештували або не пустили б. Радують традиції Різдва в Україні, коли Порошенко не хизується перемогою, а запрошує навіть Тимошенко заспівати колядки, а та йде. Насправді, ми маємо справу з новітніми якістю політики в Україні, більш культурним, цивілізованим.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh