Авторські статтіПолітика

Тимошенко разом з Порошенко співали колядки, чим показали відмінність від російських політиків – ветеран АТО

Сто років тому Україна вже намагалася отримати автокефалію, але із-за відсутності політичної єдності ми програли. Потім, був Терор, Громадянська війна, Голодомор, і Світова війна, де українців загинуло найбільше серед СРСР. А до цього ми билися з Російською імперією. За всі роки незалежності ми так і не створили своєї церкви, не домоглися газової свободи, розбазарили залишки армії СРСР. І знову війна. І тепер ми змогли зробити один з найбільших кроків до ментальної незалежності від імперії. Про це у своєму блозі пише волонтер, ветеран АТО Мирослав Гай.

За його словами, наші прадіди, діди, батьки боролися за цю свободу. У Томосі – документ, який гарантує спроможність української, православної церкви, виведені імена. І там є прізвище Порошенка. За всі роки незалежності до Майдану не було зроблено нічого. Тільки загублено. Тепер ми маємо газову незалежність, безвіз, армію, тотальну українізацію ТБ, кіно, радіо, зняття податків з українського культурного продукту, сплеск українських фільмів, Євроасоціацію, лоукости, Прозоро, будівництво нових підприємств і тепер Томос. Все це, за п’ять років. За словами волонтера, сьогодні в Софію Київську прийшла і Тимошенко. Вона програла як політик в цей день, але прийшла. Виграли її діти і діти її дітей, якщо вона пов’язує своє життя з Україною.

Блогер пише, парадокс у тому, що перемогу для дітей і правнуків Тимошенко приніс той, з ким вона бореться, її непримиренний опонент ще й наш президент Порошенко. Радує зростання культури української політики. Ми не Росія. У Росії її заарештували або не пустили б. Радують традиції Різдва в Україні, коли Порошенко не хизується перемогою, а запрошує навіть Тимошенко заспівати колядки, а та йде. Насправді, ми маємо справу з новітніми якістю політики в Україні, більш культурним, цивілізованим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.