Відомий путівник Lonely Planet вибрав кращі напрямки для подорожей в 2019 році. Фото

Нещодавно путівник Lonely Planet вибрав кращі напрямки для подорожей в 2019 році. Вийшов досить об’ємний рейтинг, і побачити своїми очима кожне з цих дивовижних місць навряд чи можна встигнути навіть за рік. Тому ми вирішили скласти свій список для туристів і вибрали лише ті міста і країни, де за житло не потрібно віддавати ціле стан.

Ми звичайно ж, розуміємо, що перельоти іноді коштують так дорого, що геть відбивають бажання відкривати для себе світ. Тому ми рекомендуємо відслідковувати акції авіакомпаній, адже іноді вони продають квітки буквально за кілька євро.

Словенія, Ново-Місце

View this post on Instagram

Novo mesto is a Slovenian town. Its name is jokingly translated into New York. #ignovomesto #novomesto #igslovenia #krka #architecture #nature

A post shared by Novo mesto (@ignovomesto) on

Словенія підходить для спокійного сімейного відпочинку. Тут сподобається тим, хто не любить галасливі натовпи туристів навколо. Ново-Місце — порівняно невелике місто, в який відправляються, щоб поправити своє здоров’я на місцевих курортах або досліджувати добре збереглися старовинні замки.

 • Чим зайнятися: прогулятися по набережній річки Крка і поспостерігати за роботою водяних млинів. Спуститися в карстову печеру Лукня. Відвідати один з 8 середньовічних замків в околицях. Поніжитися у водах термального джерела на курорті Шмарьешке Топліце. Спробувати пршут — вялену свинину — і чомпе — запечений з сіром картопля.
 • Проживання: гостьові будинки та хостели можуть запропонувати 2-місні номери за ціною від 50 дол. США за добу.

Єгипет, Асуан

View this post on Instagram

“Traveling – it leaves you speechless, then turns you into a storyteller,” Ibn Battuta วิหารอาบูซิมเบล (Abu Simbel) – สร้างโดยฟาโรห์รามเสสที่ 2 ( Ramses II ) เป็นวิหารที่สวยงามที่สุดแห่งหนึ่งของอียิปต์ อยู่ใกล้เขตแดนประเทศซูดาน สร้างขึ้นเมื่อปี 1,270 ปีก่อนศริสตกาล หรือ ประมาณ 3,260 ปีมาแล้ว โดยการสกัดเจาะภูเขาทั้งลูก วิหารด้านหน้าหันไปทางตะวันออก ประกอบด้วย 2 วิหาร คือ วิหารใหญ่ และ วิหารเล็ก วิหารใหญ่สร้างขึ้นสำหรับพระองค์เอง มีรูปหินแกะสลักของฟาโรห์ Ramses II นั่งบนบัลลังก์ 4 องค์ เรียงกันข้างละ 2 องค์ หันหน้าไปทางแม่น้ำ เพื่อแสดงถึงพลังและ อำนาจของฟาโรห์ที่คอยดูแลปกป้องเหล่าเรือใบที่แล่นในแม่น้ำไนล์ ตรงกลางเจาะเป็นประตูทางเข้า ที่เท้าแกะสลักเป็นรูปพระมารดา พระราชินีและโอรสธิดาอีก 8 องค์ และ สร้างรูปพระองค์สูงถึง 20 เมตร สร้างไว้ขู่พวก Nubia (พวกอาฟริกันผิวดำ) ซึ่งเป็นเมืองขึ้นมิให้กระด้างกระเดื่อง ส่วนวิหารเล็กสร้างอุทิศเพื่อมเหสีเนเฟอร์ทารี เพื่อทำการบวงสรวงเทพีฮาธอร์ อันเป็นเทพีแห่งดนตรีและความรักเปรียบเสมือนความรักระหว่างทั้ง 2 พระองค์ Abu Simbel, site of two temples built by the Egyptian king Ramses II (reigned 1279–13 BCE), now located in Aswān muḥāfaẓah (governorate), southern Egypt. In ancient times the area was at the southern frontier of pharaonic Egypt, facing Nubia. The four colossal statues of Ramses in front of the main temple are spectacular examples of ancient Egyptian art. #HijAbPopinEgypt #HijAbPopTouR #tourhijabpop #muslimtourtoEgypt

A post shared by HijAbPop (@hijabpop) on

Асуан — один з трьох головних туристичних міст Єгипту. Він менше Каїра і Луксора і значно спокійніше.

 • Чим зайнятися: відправитися на прогулянку по водах Нілу на кораблі з косимо вітрилом — фелуке — або зайнятися рафтингом. Відвідати східний базар в Асуані. Побачити храм Абу-Сімбел і міжнародний парк скульптур. Спробувати фуль набет — суп з пророщених бобів — і єгипетську халву.
 • Проживання: 2-місний номер на добу в готелях Асуана можна забронювати за 20дол.США.

Італія, Турин

https://www.instagram.com/p/BT3out6BO7e/

https://www.instagram.com/p/Bl8fY6Fh9nH/

Турин відрізняється від інших міст Італії тім, що в ньому не так багато туристів. Але всі принади цієї країни на зразок гарної архітектури, смачної їжі і доброзичливих місцевих жителів в ньому є.

 • Чим зайнятися: відвідати Музей кіно в Моле-Антонелліана. Після піднятися на оглядовий майданчик і помилуватися на Турин з висоти. Взяти участь в битві апельсинами або потрапити на Фестиваль танго. Спробувати м’яка ясне асорті фрита місто алла пьемонтезе і трюфелі.
 • Проживання: ціни на 2-місні номери в готелях тут стартують від 40 дол.США.

Білорусь, Мінськ

Головна причина, по якій Lonely Planet рекомендує відвідати Білорусь, — ІІ Європейські ігри. Вони пройдуть у Мінську в 2019 році. Але якщо ви приїдете сюди не під час спортивних змагань, теж неодмінно знайдете в місті багато цікавого.

 • Чим зайнятися: прогулятися по проспекту Незалежності і помилуватися на будівлі в стилі сталінського ампіру. Подивитися на місто з оглядового майданчика Національної бібліотеки. Поїсти драників з мачанкою — картопляних оладок з соусом з копченостей.
 • Проживання: переночувати в столичному хостелі мандрівники зможуть, заплативши 10 дол.США за добу. Апартаменти обійдуться дорожче — від 20 дол.США.

Китай, Шеньчжень

https://www.instagram.com/p/Bq1ImkvnER3/

Шеньчжень незвичайний хоча б тому, що це високотехнологічний місто-курорт. Тут виробляють більшу частину продукції Apple, є свій ринок електроніки, і при цьому туристів приваблюють пляжні готелі та їх пропозиції «все включено».

 • Чим зайнятися: відвідати парк копії світових пам’яток, серед яких Ейфелева вежа, Тадж-Махал і піраміди. Відправитися в що знаходиться поруч парк Splendid China Folk Culture Village і познайомитися з побутом традиційних китайських сіл. Організувати шопінг в серці Шеньчженя — районі Хуачанбей — і обзавестися останніми технічними новинками. Спробувати сян юй жоу сі — свинину в гострому часниковому соусі з тушкованими овочами.
 • Проживання: ніч в хостелі в цьому місті обійдеться всього в 10 дол.США, а 2-місний номер в готелі можна знайте за ціною від 15 дол.США.

Киргизстан, Бішкек

https://www.instagram.com/p/BlDM45bBXQ_/

View this post on Instagram

От гостиницы в национальном парке «Ала-Арча», где мы провели первую ночь, начав акклиматизацию, предстоял подъём к хижине Рацека – к нашему пристанищу на эти дни. ⠀⠀⠀ ⠀ Впереди был набор высоты с уровня 2100 до 3400 м.н.у.м, что уже ощутимо для организма. Шлось честно сказать тяжело даже мне. За ночь выпало много снега, и приходилось торопить, периодически меняя направляющего. Летом же подъём до хижины не составляет труда. ⠀⠀⠀ ⠀ Стоит отдать должное, что один из участников никогда ранее не бывавший в горах потерял по пути сознание, и его спустили вниз. Поэтому прежде чем отправляться в такие места, стоит хорошенько подумать, как, с кем и куда вы идёте. (С парнем в итоге всё в порядке, и за время нашей смены он не терял времени зря, а объехал всю Центральную Азию, и разоблачил много мест по туризму) ⠀⠀⠀ ⠀ За время подъёма видимость периодически менялась, от «молока» в котором не было видно в радиусе 30 метров вокруг, до ясной погоды, в которую открывался головокружительный вид на горы. ⠀⠀⠀ ⠀ Окончание подъёма до хижины Рацека знаменует табличка, гласящая «конец толкания». История её попадания на высоту довольна забавная. В советские времена где-то поблизости внизу проходила железная дорога, где на станции стоял данный знак, предназначенный видимо для ориентирования водителей локомотивов, толкающих составы по станции. Стоит отдать должное чувству юмора альпинистов старой школы, которые отработав данный знак со станции потащили его наверх. Судя по рассказам тащили всей сменой, меняясь поочередно. ⠀⠀⠀ ⠀ С тех пор этот знак встречает всех поднимающихся на стоянку Рацека, и завидев его понимаешь, что наконец-то наступает тот самый, «конец толкания», а за поворотом долгожданный приют и горячий обед.

A post shared by RUSLAN | SPARTAK & TRAVELS (@rus_on_tour) on

Lonely Planet рекомендує відвідати Киргизстан того, що в останні роки туристична інфраструктура тут розвивається досить швидко, але ціни на житло та розваги залишаються як і раніше низькими.

 • Чим зайнятися: прогулятися по галереї Еркиндік до Дубового парку. Відвідати ринок Дордай, настільки великий, що на ньому можна навіть загубитися. Спробувати мантія і шашлик. Зі столиці країни можна почати свою подорож до гір Північного Тянь-Шаню. Відправитися на Іссик-Куль і подивитися Всесвітні ігри кочівників з орлиною полюванням і стрибками на конях.
 • Проживання: номер в хостелі Бішкека можна зняти на добу за 400 рублів, а 2-місний номер зі сніданком в готелі або гостьовому будинку обійдеться в 18дол.США.

Йорданія, Амман

https://www.instagram.com/p/Brd7lc-BL_y/

Амман — один з найдавніших міст світу. На жаль, він переживши кілька сильних землетрусів і був зруйнований, тому дійсно стародавніх пам’яток архітектури тут не так багато.

 • Чим зайнятися: відвідати Римський амфітеатр і музеї в ньому, оглянути Святилище німф, розташоване неподалік. Відправитися в Королівський автомобільний музей. Оглянути руїни міста Джараш і побачити перегони на колісницях. З’єднання їздити до Мертвого моря і скупатися в його водах. Спробувати шиш-кебаб — йорданський відповідь фрикадельок.
 • Проживання: ціни на 2-місні номери в Аммані стартують від 15 дол.США в добу, так що відпочинок тут може вийти досить бюджетним.

Сербія, Нові-Сад

https://www.instagram.com/p/BjmZG3FBodg/

https://www.instagram.com/p/Bq9vuZ0gg2V/

Нові-Сад називають культурною столицею Балкан чи сербським Санкт-Петербургом. Місто досить невеликий, і подивитися його пам ” ятки можна за 1-2 дні.

 • Чим зайнятися: прогулятися по Дунайському парку і погодувати лебедів. Оглянути систему підземних ходів в Петроварадинській фортеці. Спробувати гуляш і вешалицу — відбивну зі спеціями, приготовану на грилі. Влітку в місті проводитися музичний фестиваль Exit, на який з’їжджаються гості більш ніж з 70 країн світу.
 • Проживання: ціни на 2-місні номери в гостьових будинках Нові-Саду стартують від 20 дол.США  на добу.

Хорватія, Задар

https://www.instagram.com/p/Bn6CtiEHcrt/

https://www.instagram.com/p/BrKPRgglTmM/

Задар — курортне місто, в якому досить багато туристів. Альфред Хічкок вважав, що тут найкрасивіші заходи сонця.

 • Чим зайнятися: послухати Морський орган на набережній. Це інженерна конструкція, яка перетворює енергію хвиль в звук, дуже нагадує органну музику. Орендувати маленький підводний човен і відправитися на ньому в плавання. З’єднання їздити до розташований у 127 км від міста національний парк Плітвіцькі озера та прогулятися по його території. Спробувати далматинскую мусаку — запіканку з морепродуктів — і чорне різотто.
 • Проживання: 2-місний номер в готелі можна зняти за 20 дол.США на добу, а апартаменти — за 25 дол.США.

Індія, Ахмадабад

Lonely Planet рекомендує так спланувати свою подорож в Індію, щоб воно припадало на 2 жовтня 2019 року. І їхати краще в штат Гуджарат, тому що саме тут, в його столиці Ахмадабаде, проходитиме грандіозне святкування 150-річчя з дня народження Махатми Ганді. Але це не єдина причина побачити Ахмадабад.

 • Чим зайнятися: скупатися в озері Канкария. Пройтися по торгівельній вулиці Ло Гарден і купити прикраси ручної роботи і національну індійський одяг. Спуститися в ступінчастий колодязь Дада Харі Вав. Замовити в одному з місцевих кафе тхал — піднос з кількома стравами місцевої кухні.
 • Проживання: 2-місний номер в готелі Ахмадабада можна зняти за 8 дол.США. на добу.

Албанія, Тірана

View this post on Instagram

#repost #liqenibovilles

A post shared by TIRANA OFFICIAL (@tirana__official) on

Тірана — невелике місто, що зручно вивчати, просто прогулюючись по його вуличках пішки. І тут проводяться безкоштовні екскурсії для всіх бажаючих. Місце зустрічі — біля будівлі опери.

 • Чим зайнятися: подивитися на серце Тирани — площа Скандербега. Прогулятися по респектабельному районі Бллоку, який у комуністичні часи вхід звичайним жителям міста було заборонено. Піднятися на гору Дайте і посидіти в одному з невеликих кафе, милуючись видом на столицю зверху. Спробувати запечену в йогурті телятину і різні бюреки — пироги з листкового тіста з начинкою з м’яса і овочів.
 • Проживання: 2-місний номер в готелі в Тирані можна знайте за 15 дол.США. Апартаменти обійдуться трохи дорожче — від 20 дол.США.

Польща, Лодзь

https://www.instagram.com/p/BqrmGxah4o_/

Лодзь колись була центром польської текстильної промисловості, але багато фабрик закрилися в часи фінансових криз. Зараз їх перетворюють в сучасні культурні та розважальні фрази об’єкти, і місто ніби знайшов одного життя.

Чим зайнятися: відвідати «Мануфактуру» — торгово-розважальний центр, в якому можна не тільки зробити покупки, але і подивитися свіжі кіно – і театральні прем’єри, взимку — покататися на ковзанах, а влітку навіть відпочити на штучному пляжі. Пройтися по головній вулиці — Петрковської. Спробувати польські пероги — вареники з різними начинками — і суп журек, який у багатьох кафе подають у хлібній тарілці.

Проживання: 2-місний номер в Лодзі можна зняти за 20 дол.США на добу, а окремі апартаменти — за 25 дол.США.

Німеччина, Гамбург

https://www.instagram.com/p/BVxijtnhSH6/

https://www.instagram.com/p/BJdSHHwDj_P/

Гамбург — портове місто і найбільший населений нестоличний мегаполіс в Європі. Він яскравий і різноманітний, його часто називають містом контрастів.

 • Чим зайнятися: відправитися в район Шпайхерштадт, весь порізаний каналами і тому нагадує Венецію. Прогулятися по тунелю, прокладеному під Ельбою. Помилуватися на місто з висоти 106 метрів з оглядового майданчика церкви Святого Михайла. Спробувати рибні гамбургери в одному з численних кафе на набережній.
 • Проживання: 2-місний номер в готелі можна зняти на добу за 45 дол.США . Хоча, звичайно, такі варіанти підвертаються нечасто і їх зазвичай треба пошукати.

В яких із цих країн ви вже побували, а які лише хотіли б відправитися?

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh