Канал Еспресо змінив редакційну політику у бік критики Порошенко, – Тарас Чорновіл

Телеканал «Еспресо», який довгий час вважався провладним, раптом різко змінив свою політику, почавши активно критикувати президента Порошенко. Люди, які тепер є в «Еспресо» не можуть прийняти, що президент зумів стільки досягти за ці роки. Критикою Порошенко ніхто з провідних політологів телеканалу не пропонують відповіді на просте питання: ну, а якщо не Порошенко, то хто? Про це у своєму блозі пише політолог Тарас Чорновіл.

Він зазначає, на «Еспресо» бачать скрізь тільки засилля «порохоботів», хоча насправді на кожному олігархічному каналі обливають брудом Порошенко і тих самих ненависних «порохоботів». Працівників «Еспресо» доведеться засмутити. Всю редакцію телеканалу персонально вже давно записали в «продажних підстилок Банкової». Тільки того, що «Еспресо» у своїх ефірах залишається зваженим каналом без виражених переваг і дотримується журналістських стандартів, виявилося достатня, щоб журналістів так обливати брудом саме з боку тих «кого немає».

За словами політолога, промоніторивши один з останніх ефірів телеканалу, він прийшов до висновку, що жодного доброго слова про Порошенка так і не прозвучало. Зате негативу вистачило з надлишком. Багато говорили про Медведчука, мовляв «Порох» винен, що Медведчук не сидить, але ще й купує каналі. Не задалися питанням – як він повинен вчинити? Змінити закони, в яких Медведчук «собаку з’єднання їв» та ще й сам їх колись під себе розробляв?

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh