Авторські статтіНовини

Соцмережі помітно погіршують якість роботи персоналу – вчені

Норвезькі вчені поставили перед собою завдання, вивчити, як впливають соцмережі на якість роботи офісних працівників. Виявилося, він дуже негативний.

Причиною зниження продуктивності служить те, що більшість конторських працівників значну кількість часу проводить в соцмережах в своїх особистих цілях. Для того, щоб прийти до такого висновку, психологами було опитано близько 11 тисяч респондентів, які займають різні посади в різних офісах. Виявилося, що з кожних п’яти учасників четверо використовують службовий інтернет для власних потреб.

При цьому співробітники молодого віку роблять це набагато частіше за своїх старших колег, а ті, що мають більш високий рівень освіти витрачають на особисті потреби в інтернеті більше часу, ніж менш освічені. Особливо відрізняються інтернет-активністю «для себе» холостяки та керівники високого рангу, вони бояться втратити через це свою роботу менш ніж інші.

Керівний склад прекрасно знайомий з такими діями своїх підлеглих і намагається з цим боротися. В якості одного із заходів є збільшення інтенсивності праці та кількості завдань, які ставляться перед працівником.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України