Вчені: Ходьба визначає рівень агресивності людини

Британські вчені провели ряд емпіричних експериментів, які допомогли встановити взаємозв’язок між манерою ходьби та рівнем агресивності людини. Вони впевнені, що подібна методика може знизити рівень скоєних злочинів.

Вчені відзначають, суспільство давно знає про те, що за манерою ходьби можна встановити деякі особистісні якості людини, в тому числі ступінь агресивності. Проте зовсім інша справа, коли такі відомості підтверджуються в наукових дослідженнях, зроблених згідно всім правилам і процедурам.

Британські дослідники відзначили, що головними маркерами при ходьбі є амплітуда руху тіла, а саме плечей, ніг і тазу. Вчені відзначають, що при русі, людина підсвідомо балансує своє тіло, щоб не втратити рівновагу. Наприклад, якщо люди роблять крок лівою ногою, праве плече йде вперед разом з тазом, а ліве назад. По різкості, амплітуді і частоті таких рухів можна судити про агресивність людини або навпаки.

Також вчені відзначили, що на основі цих досліджень можна проводити курси стеж представників правоохоронних органів. Дослідники впевнені, застосування подібних знань допоможе знизити рівень злочинності.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eleven + eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh