Авторські статтіНовини

На Ямалі 78 років тому сталося загадкове затемнення

Рівно 78 років тому, 18 вересня 1938 року на півострові Ямал сталося загадкове і незрозуміле затемнення. Фахівці всіх напрямків досі намагаються знайти наукове пояснення цих подій.

Згідно задокументованих відомостей очевидців, над півостровом Ямал в одну мить стало темно, практично як вночі, а на годиннику було трохи більше полудня. Геологи, які займалися дослідженні на цій території, спробували дізнатися, що відбувається і зв’язалися з центром зв’язку. Як виявилося, над півостровом заглушились будь радіосигнали.

Тоді дослідники вибігли на вулицю і спробували вивчити явище за допомогою підручних засобів. У хід пішли сигнальні ракети, які не могли подолати густі і чорні хмари, що висіли неймовірно низько над поверхнею землі. Тоді вчені зрозуміли, чому стало так темно, дані скупчення не пропускали сонячне світло. Через годину подібне затемнення закінчилося без сліду і ніколи більше не повторювалося.

Вчені з різних напрямків досі намагаються знайти цьому явищу наукове пояснення. Але досі, то що сталося 78 років тому є загадкою, яку ще належить розгадати.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України