На Ямалі 78 років тому сталося загадкове затемнення

Рівно 78 років тому, 18 вересня 1938 року на півострові Ямал сталося загадкове і незрозуміле затемнення. Фахівці всіх напрямків досі намагаються знайти наукове пояснення цих подій.

Згідно задокументованих відомостей очевидців, над півостровом Ямал в одну мить стало темно, практично як вночі, а на годиннику було трохи більше полудня. Геологи, які займалися дослідженні на цій території, спробували дізнатися, що відбувається і зв’язалися з центром зв’язку. Як виявилося, над півостровом заглушились будь радіосигнали.

Тоді дослідники вибігли на вулицю і спробували вивчити явище за допомогою підручних засобів. У хід пішли сигнальні ракети, які не могли подолати густі і чорні хмари, що висіли неймовірно низько над поверхнею землі. Тоді вчені зрозуміли, чому стало так темно, дані скупчення не пропускали сонячне світло. Через годину подібне затемнення закінчилося без сліду і ніколи більше не повторювалося.

Вчені з різних напрямків досі намагаються знайти цьому явищу наукове пояснення. Але досі, то що сталося 78 років тому є загадкою, яку ще належить розгадати.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh