Авторські статті

Напад на ромів у Львові може спровокувати неконтрольовану реакцію з їх боку

В Україні ситуація з циганами розгойдується за стандартною гебешною схемою, по наростаючій. Дуже схоже на те, як розкачували у 2014-м. Спочатку створили проблему, потім запустили інформаційне нагнітання в ЗМІ, підключили ботів, які роздмухують проблему. Далі перше зіткнення, виникнення протистояння. Подалі інформаційне нагнітання, кремлівські боти і боти націоналістів роздувають істерику, оперуючи стандартним набором тез. Вогонь – «гебня» дуже любить вогонь, це впливає на психіку. Отже – джгут табору. «Безневинна жертва» – вдарили по голові молодика, який пішов «просто погуляти з фаєром у табори». Фінал цього всього – перша кров однієї зі сторін – вбивство 24-річного цигана молодими відморозками, яких підняли і підставили дорослі і хитрі дядько. Про це у своєму блозі пише український журналіст Олександр Костюк.

За його словами, «гебня» знає, що пролита кров породжує люту і неконтрольовану ненависть. Тепер цигани порушені і вкрай налякані, звичайно ж хочуть помститися за своїх. Далі за планом розгойдування повинна пролитися кров з іншого боку протистояння, щоб зробити люту і неконтрольовану взаємну ненависть. Це вже планується. Повинно бути щось гучне, чутливе для суспільства. Знову підставлять якогось малолітку, який загине «у сутичці з циганами». На даному етапі дорослі провокатори пішли в тінь і підставляють підлітків, яким можна вкласти в голову що завгодно і направити на що завгодно.

Журналіст вважає, що чергова жертва вже спланована, виконавці вже вибрані і оплачені. І жертва винна бути дуже скоро. Швидше за все, направляти підлітків, які вплутаються в сутичку з циганами і в результаті один з них або декілька будуть вбиті. Якщо це вдасться, ситуація може вийти з-під контролю. В такому випадку владі буде дуже важко впоратися з ситуацією, правоохоронці будуть протиставлені масам. З подальшим широким полем для провокацій. Олександр Костюк впевнений, що ситуацією дуже серйозною повинні зайнятися влада, СБУ та інші правоохоронні органи. Діяти потрібно точно тими ж методами в 2014-му розгойдували ситуацію на Майдані, щоб посіяти люту ненависть між протестувальниками та правоохоронцями. Точно тими ж методами підривали Донбас.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.