Напад на ромів у Львові може спровокувати неконтрольовану реакцію з їх боку

В Україні ситуація з циганами розгойдується за стандартною гебешною схемою, по наростаючій. Дуже схоже на те, як розкачували у 2014-м. Спочатку створили проблему, потім запустили інформаційне нагнітання в ЗМІ, підключили ботів, які роздмухують проблему. Далі перше зіткнення, виникнення протистояння. Подалі інформаційне нагнітання, кремлівські боти і боти націоналістів роздувають істерику, оперуючи стандартним набором тез. Вогонь – «гебня» дуже любить вогонь, це впливає на психіку. Отже – джгут табору. «Безневинна жертва» – вдарили по голові молодика, який пішов «просто погуляти з фаєром у табори». Фінал цього всього – перша кров однієї зі сторін – вбивство 24-річного цигана молодими відморозками, яких підняли і підставили дорослі і хитрі дядько. Про це у своєму блозі пише український журналіст Олександр Костюк.

За його словами, «гебня» знає, що пролита кров породжує люту і неконтрольовану ненависть. Тепер цигани порушені і вкрай налякані, звичайно ж хочуть помститися за своїх. Далі за планом розгойдування повинна пролитися кров з іншого боку протистояння, щоб зробити люту і неконтрольовану взаємну ненависть. Це вже планується. Повинно бути щось гучне, чутливе для суспільства. Знову підставлять якогось малолітку, який загине «у сутичці з циганами». На даному етапі дорослі провокатори пішли в тінь і підставляють підлітків, яким можна вкласти в голову що завгодно і направити на що завгодно.

Журналіст вважає, що чергова жертва вже спланована, виконавці вже вибрані і оплачені. І жертва винна бути дуже скоро. Швидше за все, направляти підлітків, які вплутаються в сутичку з циганами і в результаті один з них або декілька будуть вбиті. Якщо це вдасться, ситуація може вийти з-під контролю. В такому випадку владі буде дуже важко впоратися з ситуацією, правоохоронці будуть протиставлені масам. З подальшим широким полем для провокацій. Олександр Костюк впевнений, що ситуацією дуже серйозною повинні зайнятися влада, СБУ та інші правоохоронні органи. Діяти потрібно точно тими ж методами в 2014-му розгойдували ситуацію на Майдані, щоб посіяти люту ненависть між протестувальниками та правоохоронцями. Точно тими ж методами підривали Донбас.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh