Ці прапори ДНР/ЛНР є символом «нової епохи». Червоною ниткою яка визначає вектор думок та дій.

Смолій: Прес-секретарка Зеленського “випадково” на мосту біля Станці-Луганської на фото відобразила прапори терористів

Це фото облетіло весь інтернет та стало чи не найбільш розповсюджуваним. Його зробила Юлія Мендель, прес-секретарка президента Зеленського.

Проте, варто дивитися глибше. Проблема не у «випадково» опублікованому фото, не в необережності та недосвідченості. Надто багато збігів та релевантних із московською пропагандою речей які оточують країну і владу.

На інвестиційному форумі президент Зеленський заявив наступне: «Невід‘ємний етап – це примирення. Пошук консенсусу. Чи зможе колись бути ситуація, щоб в однопу купе їхав ветеран війни і мешканець окупованого Луганська».

Питання тут далеко не в «мешканцях Луганська», вони і так серед нас, багато хто відвідує територію контрольовану Україною.

Проблема, що це «примирення» чомусь в кожному виступі, кожній дії, кожному русі владних осіб виглядає як самоціль. Не перемога, не Незалежність, не Самостійна Українська держава. Не українська Україна, а саме ефемерне примирення. З ким? З Росією? З бойовиками? З Кремлем?

Фото на сторінці Мендель є показовим. Воно показує цінності влади. На мосту біля Станиці-Луганської Україна будує міст. За наші кошти. На наші податки. За наш бюджет. На цьому «мості єдності та примирення» вже висять прапори терористів. Не прапори Української держави.

 

Тому у нас відведення військ, розмови про особливий статус, амністію, порозуміння та примирення. В деталях криємться істина. Мир за будь-яку ціну – це і є істина. Мир що коштуватиме життя цілої країни?

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh