Авторські статті

Кредитів МВФ – не буде

Про це пише одне з найвпливовіших американських видань The Wall Street Journal. Повідомив Андрій Смолій.

Причина – зв‘язок Зеленського з Коломойським. За даними джерел видання, Міжнародний валютний фонд відклав фінансову допомогу України поки нова влада не поверне кошти виведені колишнім власником ПриватБанку.

До того моменту, ні кредитів, ні інвестицій. Хто буде інвестувати в країну з якою не хоче мати справу МВФ? Хто буде вливати свої кошти в країну де руйнується Верховний Суд? Хто буде давати хоча б копійку владі, яка видавлює міжнародні компанії з тютюнового ринку? Ніхто.

Справи кепські. У безпековому плані країна майже в пастці Кремля. В економічному плані ніхто не хоче мати справу з державою, де керує олігархат. В політичному плані повна корупційна складова, скандали та провали монобільшості.

Лише найбільш запеклі «телеглядачі» олігархічних ЗМІ далі продовжують думати що настав «кінець епохи бідності», що ось-ось стануть низькі ціни та дешеві тарифи.

Не стануть. Попереду стагнація та відсутність розвитку, безпекові загрози та можлива агресія РФ. Зрештою, попереду ще більше трешу у Верховній Раді. Ще більше скандалів що з‘їдатимуть парламент зсередини.

І не кажіть потім що не попереджали. Попереджали. Ще у березні 2019…

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України