Кредитів МВФ – не буде

Про це пише одне з найвпливовіших американських видань The Wall Street Journal. Повідомив Андрій Смолій.

Причина – зв‘язок Зеленського з Коломойським. За даними джерел видання, Міжнародний валютний фонд відклав фінансову допомогу України поки нова влада не поверне кошти виведені колишнім власником ПриватБанку.

До того моменту, ні кредитів, ні інвестицій. Хто буде інвестувати в країну з якою не хоче мати справу МВФ? Хто буде вливати свої кошти в країну де руйнується Верховний Суд? Хто буде давати хоча б копійку владі, яка видавлює міжнародні компанії з тютюнового ринку? Ніхто.

Справи кепські. У безпековому плані країна майже в пастці Кремля. В економічному плані ніхто не хоче мати справу з державою, де керує олігархат. В політичному плані повна корупційна складова, скандали та провали монобільшості.

Лише найбільш запеклі «телеглядачі» олігархічних ЗМІ далі продовжують думати що настав «кінець епохи бідності», що ось-ось стануть низькі ціни та дешеві тарифи.

Не стануть. Попереду стагнація та відсутність розвитку, безпекові загрози та можлива агресія РФ. Зрештою, попереду ще більше трешу у Верховній Раді. Ще більше скандалів що з‘їдатимуть парламент зсередини.

І не кажіть потім що не попереджали. Попереджали. Ще у березні 2019…

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh