Смолій: 5 років жили в Україні, а прокинулись в Малоросії

Безлика, безідеологічна малоросія. Вибачте, проте також стала моя країна 22 липня. Сотні «нових облич», яких ми ніколи не знали. Які жодного разу не з‘явилялися на вулиці, в дворах наших будинків, не приходили на ефіри. За ними порожнеча та партійний бренд.

Про це в своєму блозі написав Андрій Смолій – повідомляє Голос українською.

Трохи цифр:

  • 125 мажоритарників від «слуги народу». І я не знаю практично жодного. Мабуть ви всі також.
  • 122 списочника, і ви мабуть знаєте з десяток.
  • 51% виборців проігнорувало майбутнє своєї країни. Злили її в безодню байдужості та мракобісся.


Однопартійна більшість. Вперше після комуністів-більшовиків. Чи загрожує вона нам? Загрожує. Однопартійна більшість в державі без сталої традиції столітньої демократії та потужних законів є нічим іншим як узурпацією влади та можливим встановленням диктатури.

Я не знаю що керувало тими людьми, що голосували за порожнечу. Але я точно знаю що керувало тими хто голосував за ОПЗЖ, Опоблок і віртуальну партію Шарія. Це бажання повернути країну назад до імперії зла.

Вже сьогодні ми в іншій реальності. Тут не перемагає здоровий глузд чи ідеологія. Тут перемагає телевізор та безідейність. Шоу та байдужість. Популізм та відверта брехня.
В цій реальності «задзеркалля» нам жити.

Проте, найбільше в цій ситуації вражає те, як українці розсварившись одне з одним викопали яму і собі,і Україні. Де ті Садові, Гриценки, Гройсмани? Своєю підтримкою Зеленського та ненавистю умовного «Порошенка» вони змели себе з мапи українського політикуму. А разом з собою розпорошили голоси демократичних партій. Отримали результат.

Не нагадує 1919 рік? Мені нагадує. Всі проти всіх: переможцем стає третя сторона. Висновків українці не роблять…

Сьогодні маятник української історії знову коливається між хаосом та диктатурою меншості. Не вивчені уроки історії повертаються і б‘ють ще сильніше. Так буде вічність, поки не прийде елементарне усвідомлення своєї індивідуальної відповідальності за свою країну, родину, свій будинок, вулицю, місто…

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh