Новий Директор Ватиканського прес-центру про виклики сучасної комунікації

Сприяти тому, аби Ватиканський прес-центр ставав дедалі важливішим орієнтиром для журналістів, які розповідають усьому світові про Папу та Святий Престол – таку мету ставить перед собою новообраний Директор цієї структури.

У четвер, 18 липня 2019 р., у Ватикані повідомлено про те, що Папа Франциск призначив д-ра Маттео Бруні Директором Ватиканського прес-центру. В інтерв’ю для Vatican News новообраний Директор зазначив, що обрання на цю посаду є для нього великою честю й свідченням пошани не тільки до його особи, але й до праці, здійсненої разом з колегами прес-центру. Він висловив вдячність за довіру Святішому Отцеві та Префектові Дикастерії в справах комунікації Паоло Руффіні.

Нові виклики

На попередніх посадах Маттео Бруні займався справами оперативного характеру, однак, останніми роками він дедалі частіше спілкувався з різними ЗМІ, сприяючи тому, аби вони подавали правдиву інформацію про Святий Престол. Новообраний Директор Ватиканського прес-центру Святого Престолу пригадав одного з його попередників – отця Федеріко Ломбарді, під проводом якого він навчився дуже багато.

Зрозуміла та прозора інформація

Аналізуючи сучасну сферу комунікації, д-р Бруні він вказав на важливість зрозумілої та прозорої інформації, яка б допомагала краще розуміти світ, в якому ми живемо, та контекст, в якому відбуваються події. За словами Маттео Бруні, жести, слова та рішення – це те, що характеризує Понтифікат Папи Франциска, але тільки з плином часу можна буде насправді оцінити їхню важливість. «Я б хотів сприяти тому, – додав він, – аби прес-центр ставав дедалі важливішим орієнтиром для журналістів, що розповідають усьому світові про Папу та Святий Престол».

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh