Новини

Smile Lab: лікування та імплантація зубів у Києві

Сяюча посмішка, рівний зубний ряд та здорові зуби, на жаль, даються від природи не всім людям. Проте сучасні стоматологічні центри допомагають виправити естетичні недоліки та усунути захворювання. Клініка Smile Lab https://smilelab.kiev.ua/ надає широкий спектр послуг з лікування та протезування зубів. Записавшись на консультацію онлайн, клієнти отримують знижку на санітарний набір для огляду.

Як відбувається імплантація зубів у Smile Lab

Чимало людей середнього та старшого віку стикаються з проблемою відсутності одного чи кількох зубів. Зазвичай такі недоліки виникають через несвоєчасне лікування зубів чи термінову потребу їх видалення. Фахівці Smile Lab допоможуть швидко та якісно відновити зубний ряд. Сьогодні імплантація є найсучаснішим методом заміни зубного кореня.

Завдяки використанню сучасних матеріалів імпланти добре приживаються у тканинах (у 98% випадках), не викликають алергічних реакцій у слизовій оболонці. Перш ніж пацієнту вставляють імплант, відбувається виконання кількох етапів.

  1. Огляд пацієнта та збір анамнезу. Визначення щільності тканин.
  2. Визначення розміру майбутнього імпланта.
  3. Формування ясен за допомогою спеціального обладнання.
  4. Створення коронки відповідно до замірів.
  5. Встановлення імпланта (під седацією чи звичним наркозом).

Клініка Smile Lab використовує сучасні протези від провідних компаній. Матеріали пройшли кілька етапів тестування та мають гарантію якості. Залежно від випадку, можна використовувати кілька видів імплантів. Якщо відсутній один чи кілька зубів, часто вставляють незнімні протези, які повністю імітують справжній зуб. Знімні протези на імплантах застосовують для пацієнтів з повною відсутністю зубного ряду.

Як доглядати за зубними протезами

Догляд за протезами не відрізняється складністю. Щоб імпланти не втрачали привабливого вигляду, потрібно вчасно проводити гігієнічні процедури. Для чищення зубної конструкції використовують зубну пасту, щітку та інші спеціальні засоби. Знімні протези занурюють у спеціальному розчині (продовжують час експлуатації матеріалу).

Для очищення протезів можна використовувати іригатор, спеціально розроблені щітки, ополіскувачі. Потрібно раз на рік відвідувати стоматолога, який перевірятиме стан протезу. Несвоєчасна та неправильна гігієна ротової порожнини загрожує розвитком стоматиту, виникнення карієсу. У клініці Smile Lab використовується індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Стоматологи мають багатий досвід роботи, постійно удосконалюють навички на тренінгах.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України