Новини

Інтернет-магазин Smuzhka: товари та медичне обладнання для діабетиків

Цукровий діабет належить до найпоширеніших захворювань на території України. На появу хвороби впливають різні чинники: спадковість, спосіб життя, надмірні стреси та вага. Діабетикам потрібні спеціальні засоби, які пропонує інтернет-магазин Smuzhka https://smuzhka.com.ua/. Замовити продукцію можна у каталозі, доставку у регіони забезпечують національні логістичні компанії.

Які товари повинні бути у кожного діабетика

Цукровий діабет виникає з різних причин. Хоч захворювання поширене серед людей старшого віку, проте значний відсоток хворих припадає на молодь та навіть на дітей. Діабетики повинні дотримуватися спеціального режиму харчування та постійно відстежувати рівень глюкози в крові, щоб уникнути ризику погіршення самопочуття.

Медичне обладнання дозволяє у домашніх умовах проводити найпростіші маніпуляції для перевірки крові й отримувати точні показники. Глюкометри нового покоління значно полегшують життя людям з цукровим діабетом. Користування приладом максимально просте, не потрібно мати спеціальних медичних навичок. У каталозі магазину Smuzhka зібрано важливі товари для діабетиків:

  • тести-смужки до глюкометрів;
  • інсулінові голки;
  • універсальні ланцети;
  • інсулінові шприци.

У наявності спеціальні термопенали для зберігання шприців, голок, смужок та інших засобів. Сучасні ланцети дозволяють проводити забір крові швидко та безболісно. Засіб для забору біоматеріалу можна підібрати залежно від товщини шкіри людини.

Система для безперервного вимірювання показників крові

Для деяких людей, що страждають на цукровий діабет, важливо безперервно отримувати результати перевірки крові. Завдяки сучасній розробці — системі FreeStyle Libre — це робити надзвичайно просто. За допомогою приладу можна вимірювати рівень глюкози раз на 15 хвилин. Пристрій оснащений рідером, який показує дані у будь-який час.

Дані можуть передаватися одразу на смартфон користувача. Сенсор має невеликий розмір, його зручно кріпити на тіло, а під одягом він зовсім непомітний. Використання системи FreeStyle Libre безболісне та максимально комфортне. Система розпізнає певні типи медичних препаратів, тому не потребує калібрування. Пристрій водонепроникний, розрахований на носіння під час душу, плавання у басейні.

Пацієнтам, які використовують систему, можна забути про щоденні проколи пальців. Система FreeStyle Libre дозволяє підібрати потрібну дозу гормону. Спеціалісти магазину Smuzhka допоможуть вибрати засоби для діабетиків та оформити замовлення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України