Новини

Подкасти для вивчення англійської мови на порталі «Експеримент»

Вивчення англійської мови сьогодні є потребою практично для кожної людини. Завдяки сучасним технологіям та доступу до безкоштовних матеріалів опановувати мову вдасться самостійно. Портал «Експеримент» пропонує чимало способів для підвищення рівня володіння англійської, наприклад подкасти. Дізнатися більше про можливості можна за посиланням https://md-eksperiment.org/category/anglijskij-ekspres-onlajn . Щоб користуватися матеріалами, не потрібно проходити модерацію на сайті.

Особливості вивчення англійської мови за допомогою подкастів

Щоб вивчити англійську мову, потрібно підходити до процесу комплексно: розмовляти, читати та слухати аудіо. Чимало людей мають труднощі зі сприйняттям іноземної мови на слух, хоча можуть зрозуміти цю саму інформацію у текстовому форматі. Щоб отримати швидкий ефект від подкастів, варто скористатися порадами від фахівців:

  • Часто слухати аудіо, бажано кожного дня. Можна виробити звичку слухати матеріал під час прогулянки чи пробіжки.
  • Виписувати та завчати часто повторювані слова. Якщо матеріал містить багато невідомих слів, вчити кожне з них буде неефективно.
  • Переймати вимову слів та інтонацію. Це також важливо для правильного користування мовою.
  • Створити словник. Якщо подкасти певної тематики, вдасться швидше опанувати потрібну лексику.
  • Слухати один подкаст кілька разів, паралельно вивчаючи нові слова. Зазвичай людина краще розуміє мову при повторному прослуховуванні матеріалу.

У подкасті можна уповільнювати чи пришвидшувати темп звучання, максимально наближуючи аудіо до звучання носіїв мови.

Найкращі способи вивчення англійської мови

Щоб опанувати англійську, люди використовують різні методи. Найпоширенішим досі залишається граматика та переклад. Тобто, людина вивчає граматичні конструкції та лексику як на сайті https://md-eksperiment.org, а тоді працює з текстом: читає та перекладає речення. Проте сьогодні школи використовують більш сучасні способи навчання іноземної мови.

Широко популярний у світі метод Калана: людина повністю поринає в мовне  середовище на занятті. На уроці лунає лише англійська мова. Студент повинен відповідати англійською. Викладач одразу виправляє студента. Завдяки тому, що матеріал повторюється багато разів, слова та граматичні конструкції запам’ятовуються дуже швидко.

Найкращим способом опанування англійської вважається повне занурення у мову та культуру. Втілити такий спосіб навчання можна, перебуваючи в англомовній країні. Проте доступність безкоштовних відео та розроблених уроків дозволяє вивчати англійську, наближену до живої мови, у віддаленому режимі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України