Авторські статтіТехно

Смартфон Moto E5 Plus не буде презентований на загальний огляд

Одна з очікуваних новинок виставки MWC 2018 року Moto E5 Plus не буде презентована на загальний огляд. Така інформація з’явилася в мережі. Однак вдалося перехопити інсайдеру Евану Блассу.

Інсайдер Еван Бласс опублікував в Мережі офіційні рендери нового смартфона преміум-класу Moto E5 Plus. За його даними мобільний телефон не стане показовим на Mobile World Congress. Його презентація відбудеться на закритому показі, без участі преси.

Смартфон Moto E5 стані без рамковим девайсом преміум-класу. П’яте покоління моделі наділене комплектацією минулих моделей. Хоча і є нюанси. Дисплей буде уявлень розміром 18:9 дюймів. Верхня рамка зменшена, а нижня – збільшена за прикладом гаджета E4 Plus. Зліва присутня передня камера, датчик і світлодіод, а праворуч – спалах. Також в наявності внизу моделі порт USB і 3,5-мм роз’єм вгорі Moto E5 Plus. Думка інсайдерів зійшлися на скляному оформленні корпусу. Задня панель новинку буде вміщати здвоєну камеру. Однак, Еван Бласс повідомляє, що опис рендеру може бути неповним і виробник не розголошує подробиці комплектації.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України