Авторські статті

Ватажок терористів “ДНР” Олександр Захарченко змінив імідж

Тепер він замість тільника носить сорочку з краваткою.

Про це на своїй сторінці у Facebook розповів перший заступник голови Нацполіції України В’ячеслав Аброськін:

“Останнім часом був зайнятий й не було можливості детально ознайомитися з пресою “двох супердержав ДНР та ЛНР”, але сьогодні у нас в країні більш-менш спокійна криміногенна обстановка, тому вирішив почитати про життя в паралельній реальності.

Пропаганда в Задзеркаллі залишається без змін. На всіх перших шпальтах “видань”, як завжди “батько народу Захарченко”, але хочу відзначити, що цей недолідер змінив тільняшку на краватку. Мабуть, почув мою критику, бо в реальному житті він не має жодного відношення до будь-якого підрозділу Збройних Сил. Даю наступну пораду цій “мавпі в краватці”– найближчим часом йому потрібно приєднатися до свого брата по розуму Плотницького задля тісного “обміну досвідом”.

Також “активізувалися” зустрічі Захарченка з його “численними сусідами по спільному кордону”, як написали вони в “Казачєм вєстнікє”. “Зустріч братів по крові Захарченка та Пасічника”… Я б інакше сказавши: зустріч братів на крові, за яку вони разом ще будуть нести відповідальність.

“Активізувалась” й закордонна діяльність цих “держав”. Так, “лідер ЛНР” провів зустріч з делегацією невизнаної республіки Південна Осетія.

Із цікавого, в “ЛНР” стартував проект щодо збору даних про своїх “героїв-учасників Дебальцевсько-Чернухінської операції”. Згоден, вкрай потрібна ініціатива особливо для нас, щоб на кожного «героя» була зібрана доказова база та згодом ніхто з них не зміг уникнути відповідальності.

Але ж все ж таки Захарченко – це “лідер з шалених досвідом та геополітичним баченням”: він “підписав указ про продовження програми об’єднання народу Донбасу”, яка включає “фінансову та іншу допомогу” жителям, які проживають на непідконтрольній терористам території Донеччини та Луганщини. Можу сказати, що йдуть кроками Гебельса: “ми добиваємося не правди, а ефекту”.

Визволення від російських загарбників і найманців терористів, а потім об’єднання народу України – обов’язково станеться, але вже без цих “братів по крові” Захарченка та Пасічника.

Забув сказати ще про одне “досягнення”. Тепер у “ДНР” та “ЛНР також є свій “безвіз”: знову ж завдяки закордонним зустрічам лідерів двох “держав” Захарченка та Пасічника тепер мешканці “ЛНР та ДНР” по внутрішньому паспорту жителя республіки можуть потрапити до Абхазії, але у перспективи до Придністров’я я я також”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України