Авторські статті

Словацькі депутати приїхали в Київ підтримати Євромайдан

Екс-міністр МВС Словаччини Даніел Липшиц та депутати Словацького парламенту Йозеф Коллар та Юрай Дроба приїхали до Києва підтримати Євромайдан.

Гості з Словаччини побували на Майдані, відвідали Штаб національного спротиву, зустрілися і обговорили з народними депутатами фракції «Батьківщина» Валерієм Лунченком та Степаном Кубівим політичну та економічну ситуацію в Україні.

Парламентарі висловили свою підтримку українському народу і з відповідним звернення звернулися до людей зі сцени Євромайдану:

Дорогі друзі!

Борці за вільну та демократичну Україну!

Передаємо Вам вітання та підтримку від усіх свободолюбивих громадян Словаччини. Наші серця з Вами.

Ми підтримуємо Вас у Вашій боротьбі за достойне життя! За достойне життя в країні, в якій будуть поважати права і свободи кожного громадянина. За достойне життя в країні, де влада чує голос громадян. За достойне життя в країні, яка буде і політичною, і економічною частиною Європи.

Ми в Словаччині уважно спостерігаємо за Вашою боротьбою за краще майбутнє для Вашої держави, для Вас та Ваших дітей.

Атмосфера на цьому Майдані нагадує мені ті часи, коли і ми в Словаччині мали виборювати свободи та надії на краще життя на майданах та площах. 25 років тому ми повстали проти комуністичної тиранії. А 16 років тому ми повстали проти антидемократичних спроб відокремити Словаччину від Європи.

Ваша боротьба тяжча. Ваша влада вдалася до насилля, яке в цивілізованому світі неприйнятне. Правда і Справедливість на Вашому боці. І ми дуже хочемо, щоб Ви знали, що і ми на Вашому боці.

Слава вільній Україні!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.