Словацькі депутати приїхали в Київ підтримати Євромайдан

Екс-міністр МВС Словаччини Даніел Липшиц та депутати Словацького парламенту Йозеф Коллар та Юрай Дроба приїхали до Києва підтримати Євромайдан.

Гості з Словаччини побували на Майдані, відвідали Штаб національного спротиву, зустрілися і обговорили з народними депутатами фракції «Батьківщина» Валерієм Лунченком та Степаном Кубівим політичну та економічну ситуацію в Україні.

Парламентарі висловили свою підтримку українському народу і з відповідним звернення звернулися до людей зі сцени Євромайдану:

Дорогі друзі!

Борці за вільну та демократичну Україну!

Передаємо Вам вітання та підтримку від усіх свободолюбивих громадян Словаччини. Наші серця з Вами.

Ми підтримуємо Вас у Вашій боротьбі за достойне життя! За достойне життя в країні, в якій будуть поважати права і свободи кожного громадянина. За достойне життя в країні, де влада чує голос громадян. За достойне життя в країні, яка буде і політичною, і економічною частиною Європи.

Ми в Словаччині уважно спостерігаємо за Вашою боротьбою за краще майбутнє для Вашої держави, для Вас та Ваших дітей.

Атмосфера на цьому Майдані нагадує мені ті часи, коли і ми в Словаччині мали виборювати свободи та надії на краще життя на майданах та площах. 25 років тому ми повстали проти комуністичної тиранії. А 16 років тому ми повстали проти антидемократичних спроб відокремити Словаччину від Європи.

Ваша боротьба тяжча. Ваша влада вдалася до насилля, яке в цивілізованому світі неприйнятне. Правда і Справедливість на Вашому боці. І ми дуже хочемо, щоб Ви знали, що і ми на Вашому боці.

Слава вільній Україні!

Comments

0 comments

One comment

  1. Ну вшяка шваль просто суне до рiдноi неньки,шо iм великое бабло платять?

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

six + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh