Авторські статті

Спочатку ми приходимо, як жебраки, згодом, як розбійники й нарешті, як князі

На Банковій і згодом на Грушевського ми були спробували стати “розбійниками”, проте, нині здається знову повертаємося до стану агресивного жебрацтва.

На нинішньому, жебрацькому, етапі ми маємо утворити сотні організацій, груп та братств, закріпитися в поняттях, навчитися допомагати тим з нас хто наважився на індивідуальне повстання, прославляти їх, а також позбутися ілюзій.

Варто зазначити, що нині не час великих централізованих організацій. Вони занадто вразливі. Більше успіху мають революційні спільноти.
Була спроба побудувати велику вождистську організацію “Патріот України”. Вистачило ув’язнити лише кількох людей з керівництва, щоб нейтралізувати кілька сотень її членів.

Одночасно будувалася велика націоналістична партія “Свобода”. Вистачило профінансувати її та відкрити перед нею парламентські перспективи, як все це перетворилося на народний рух за пєрєстройку. Події останніх двох місяців довели, що краще б її члени були безпартійними – більше бруківки потрапило б у беркут.

Нині велика небезпека чатує на Правий сектор. Небезпека домовленостей з мєнтами та набуття сподівань на електоральний успіх, тобто стати другою свободою. Дай Боже хлопцям сил та здорових інстинктів!

На Банковій і Грушевського в усій красі проявилися революційна стихія та спонтанна самоорганізація. На них поки що і варто робити ставку.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.