Авторські статті

Нам потрібно негайно лікувати державний національний організм і системно змінювати українську державу

Нам потрібно негайно лікувати державний національний організм і системно змінювати українську державу. Ми маємо зберегти нашу територіяльну цілісність і боротися за те, щоби зберегти Україну і психологічно змінити свідомість багатьох українців. Ми не маємо права розходитися і припиняти наші акції протесту. Бо тільки-но ми послабимо наш тиск – режим знищить всіх, хто є на Майдані, знищить Україну. Зараз ми переходимо в дуже важливу фазу нашої боротьби і протистояння, бо Кремль активно починає включатися в розвал України. Про це 5 лютого 2014 року заявив Голова Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок під час виступу зі сцени Майдану.

Очільник націоналістів поінформував громаду щодо останніх подій під час Революції Гідности.

“Репресії по всій Україні тривають. Наших побратимів і посестер викликають на допити, затримують. На Житомирщині, Полтавщині, Дніпропетровщині, Запоріжжі, Черкащині є інформація про те, що заарештовані патріоти потребують серйозної медичної допомоги, бо мають травми голови та инших життєво важливих органів. До них не допускають лікарів і утримують у СІЗО. Влада нібито говорить про перемир’я, про те, що діють ухвалені закони про позбавлення кримінальної відповідальности для учасників акцій протесту, але людей затримують і далі. Нині було багато судів, які ухвалили рішення щодо зміни міри запобіжного заходу і наші патріоти отримують домашній арешт, але є випадки, коли ці справи відтягуються. Замість того, щоби врегульовувати питання, справи переносять і патріоти перебувають в ув’язненні. Влада дволика і говорить неправду. Тому нам у жодному разі не можна зупиняти маховик нашої боротьби протистояння в Києві і по всій Україні”, – зазначив Олег Тягнибок.

Парламентар наголосив, що ситуація в країні зараз вимагає максимальної мобілізації і боротьби.

“Нині до Львівської облдержадміністрації приїхав автобус із 50 “тітушками”, яким дали вказівку захопити ОДА, оскільки там розташована Народна рада, яка контролює ситуацію в області. Вочевидь, це робиться з метою провокацій. Однак львів’яни змобілізували свої сили і не допустили “тітушків” на територію адміністрації. Тому кроки нашого протистояння мають бути ще рішучішими, бо влада не розуміє нормальної мови і говорить із власним народом лише мовою сили. Ми не маємо права розходитися і припиняти наші акції протесту. Бо тільки-но ми послабимо наш тиск – режим знищить всіх, хто є на Майдані, знищить Україну. Зараз ми переходимо в дуже важливу фазу нашої боротьби і протистояння, бо Кремль активно починає включатися в розвал України. Очевидно, що Янукович їде в Сочі, щоби провести консультації з московським господарем Кремля, який мріє бути господарем України. Маємо розуміти, що нині Москва хоче розчленувати Україну. Однак уже нині очевидно, що політична свідомість українців виросла і саме тому ми повстали проти української влади. Нам потрібно негайно лікувати державний національний організм і системно змінювати українську державу. Ми маємо зберегти нашу територіяльну цілісність і боротися за те, щоби зберегти Україну і психологічно змінити свідомість багатьох українців”, – підкреслив Олег Тягнибок.

Також очільник націоналістів зазначив, що нині вперше в Революційній Київраді було створено нову українську революційну патріотичну родину – одружилися активісти Майдану Юлія і Богдан та увесь Майдан піснею “Многая літа!” привітав новостворену сім’ю.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України