Слова, які корисно говорити перед дзеркалом, для залучення удачі і кохання

Щоб залучити любов і удачу, важливо знаті, які слова треба говорити перед дзеркалом.

З давніх часів дзеркалам приписувалися особливі властивості. Кожного дня ми підходимо до дзеркала з різним настроєм. Щоб залучити любов і удачу, важливо знаті, які слова треба говорити перед дзеркалом.

Починаючи з давніх часів люди приписували дзеркала і відображенню в ньому незрозумілі властивості. З дзеркалом пов’язані багато древні легенди. Воно ж фігурує в багатьох народних повір’я ях. Зрештою, цей енергетично сильний предмет перебуває у кожного в хаті і взаємодіє з людиною щодня.

Існують слова, які ні в якому разі не можна говорити перед дзеркалом. Адже слова і фрази, вимовлені вами при погляді на своє відображення, повинні нести в собі позитив і віру в краще. Всі приклади слів, які експерти сайту зібрали в цій статті, є свого роду основами, складовими щастя. Повіривши в це, ви здивуєтеся від того, наскільки зміниться ваше життя.

10 слів, які змусять вас полюбити себе

Звичайно ж, найголовніше правило — ніколи не треба лаяти себе у відображенні та не вживати перед дзеркалом слова, що несуть в собі негатив. Навіть якщо вас не влаштовує щось у собі або в вашому житті, забудьте про це, подивіться на своє відображення і впевнено і голосно вимовляєте фрази, в яких обов’язково повинні бути такі слова:

  • краса;
  • здоров’я;
  • щастя;
  • любов;
  • радість;
  • розум;
  • багатство;
  • життєрадісність;
  • сила;
  • досягнення.

Як можна використовувати ці слова, дивлячись на своє відображення у дзеркалі? Слова слід вимовляти, дивлячись на себе. Ці афірмації є свого роду творчою візуалізацією, з допомогою якої можна залучити в життя все, що ви хочете.

Краса. Кожен чоловік мріє бути гарним і щасливим. Але часто, дивлячись на себе в дзеркало, мимоволі починаєш бачити недоліки — навіть ті, яким оточуючі не надають значення. Щоб полюбити себе, не обов’язково експериментувати зі своїм зовнішнім поглядом — достатня прийняти свою природну красу. Спробуйте сказати:

«Я найкрасивіша» або «Я прекрасна і чудова».

Повірте, навіть такі короткі фрази, вимовлені голосно і впевнено, зможуть матеріалізуватися. І вже через деякий час ви дійсно відчуєте себе красивою. А дрібні недоліки в зовнішності стануть вашою відмінною рисою, яка надає вам шарм.

Здоров’я. Міцне здоров’я необхідне кожній людині. І бажання бути здоровим владі значною кожному. Повторюйте перед дзеркалом:

«Я відчуваю себе відмінно».

Незабаром ви помітите, що дрібні недуги перестали турбувати вас, а візити до лікаря стануть рідкістю.

Щастя. Звичайно, саме поняття «щастя» для кожної людини індивідуально. Для когось щастя — це любов, для когось – багатство, а для когось – виконання заповітного бажання. Встаньте перед дзеркалом і перелічіть всі ті, що вам необхідно для щастя. А головне — знайте: наскільки сильно ваше бажання, настільки ближче ви до його виконання.

Любов. Безумовно, любов є необхідним елементом щастя, любов до рідних, друзів або любов до вашому обранцеві. Хтось страждає від нерозділеного кохання, інші знаходяться в пошуку своєї людини. Дивлячись на своє відображення, промовте:

«Я хочу любити і бути коханою».

Будьте впевнені: через якийсь часви знайдете свою взаємну любов.

Радість. Як би це не звучало, але багатьом в житті не вистачає саме радості. Поганий настрій, апатія, невдачі на роботі і в особистому житті вбивають настрій, а разом з ним — радість.

«Я радію кожному моменту в своєму житті».

З часом вас перестане мучити постійна боротьба з настроєм, а радісних моментів у житті стане набагато більше.

Розум. Якщо ви вважаєте, що не володієте достатніми знаннями щодо ваших колег і друзів, або якщо ви одного разу не змогли підтримати бесіду, не варто записувати собі в список дурних людей. Скажіть своєму відображенню:

«Мої розумові здібності кращі, ніж у інших».

Щодня переконуйте себе в цьому, але й не забувайте розвиватися.

Багатство. Бажання жити багато і ні в чому собі не відмовляти вже ні для кого не є ганебним. Часом людина хоче те, чого вона не може собі дозволити. Саме в цей момент вона замислюється про своє матеріальне становище і про його поліпшення. Для цього, так само стоячи перед дзеркалом, повторюйте:

«Я хочу заробити багато грошей», або інший варіант: «Я хочу добре заробляти».

Повторення цієї думки і докладені зусилля допоможуть вам досягти матеріальної стабільності.

Життєрадісність. Напевно мало хто з нас вранці встає зі словами «Я люблю своє життя і мене все влаштовує». Але якщо ви щодня будете вимовляти цю просту фразу перед дзеркалом, скоро ви самі відчуєте любов і інше ставлення до свого життя.

Сила. Дуже часто людина відчуває себе безсилою по відношенню до зовнішніх проблем і внутрішніх переживань. Скажіть собі:

«Я нічого не боюся».

Ви відчуєте прилив сил і зможете перебороти свої страхи. А недоброзичливці зможуть отримати від вас відсіч.

Досягнення. Поставлені цілі повинні бути досягнуті. Але іноді немає особливого уявлення про те, як це зробити. Не варто засмучуватися і опускати руки. Скажіть перед дзеркалом:

«Я досягну своїх цілей. Мені не страшні ніякі перешкоди».

Сконцентруйтеся на поставлених цілях і вже незабаром вони втіляться в життя.

Дзеркала мають особливі енергетичні властивості. 10 слів, про які йшла мова в даній статті, є всього лише порадою. Не забувайте, що стоячи перед дзеркалом, ви спілкуєтесь не з ним, а з самими собою. Тому не варто боятися і обманювати себе. Будьте впевнені у своїх словах і говоріть щиро.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh