Життя

Слова, які корисно говорити перед дзеркалом, для залучення удачі і кохання

Щоб залучити любов і удачу, важливо знаті, які слова треба говорити перед дзеркалом.

З давніх часів дзеркалам приписувалися особливі властивості. Кожного дня ми підходимо до дзеркала з різним настроєм. Щоб залучити любов і удачу, важливо знаті, які слова треба говорити перед дзеркалом.

Починаючи з давніх часів люди приписували дзеркала і відображенню в ньому незрозумілі властивості. З дзеркалом пов’язані багато древні легенди. Воно ж фігурує в багатьох народних повір’я ях. Зрештою, цей енергетично сильний предмет перебуває у кожного в хаті і взаємодіє з людиною щодня.

Існують слова, які ні в якому разі не можна говорити перед дзеркалом. Адже слова і фрази, вимовлені вами при погляді на своє відображення, повинні нести в собі позитив і віру в краще. Всі приклади слів, які експерти сайту зібрали в цій статті, є свого роду основами, складовими щастя. Повіривши в це, ви здивуєтеся від того, наскільки зміниться ваше життя.

10 слів, які змусять вас полюбити себе

Звичайно ж, найголовніше правило — ніколи не треба лаяти себе у відображенні та не вживати перед дзеркалом слова, що несуть в собі негатив. Навіть якщо вас не влаштовує щось у собі або в вашому житті, забудьте про це, подивіться на своє відображення і впевнено і голосно вимовляєте фрази, в яких обов’язково повинні бути такі слова:

  • краса;
  • здоров’я;
  • щастя;
  • любов;
  • радість;
  • розум;
  • багатство;
  • життєрадісність;
  • сила;
  • досягнення.

Як можна використовувати ці слова, дивлячись на своє відображення у дзеркалі? Слова слід вимовляти, дивлячись на себе. Ці афірмації є свого роду творчою візуалізацією, з допомогою якої можна залучити в життя все, що ви хочете.

Краса. Кожен чоловік мріє бути гарним і щасливим. Але часто, дивлячись на себе в дзеркало, мимоволі починаєш бачити недоліки — навіть ті, яким оточуючі не надають значення. Щоб полюбити себе, не обов’язково експериментувати зі своїм зовнішнім поглядом — достатня прийняти свою природну красу. Спробуйте сказати:

«Я найкрасивіша» або «Я прекрасна і чудова».

Повірте, навіть такі короткі фрази, вимовлені голосно і впевнено, зможуть матеріалізуватися. І вже через деякий час ви дійсно відчуєте себе красивою. А дрібні недоліки в зовнішності стануть вашою відмінною рисою, яка надає вам шарм.

Здоров’я. Міцне здоров’я необхідне кожній людині. І бажання бути здоровим владі значною кожному. Повторюйте перед дзеркалом:

«Я відчуваю себе відмінно».

Незабаром ви помітите, що дрібні недуги перестали турбувати вас, а візити до лікаря стануть рідкістю.

Щастя. Звичайно, саме поняття «щастя» для кожної людини індивідуально. Для когось щастя — це любов, для когось – багатство, а для когось – виконання заповітного бажання. Встаньте перед дзеркалом і перелічіть всі ті, що вам необхідно для щастя. А головне — знайте: наскільки сильно ваше бажання, настільки ближче ви до його виконання.

Любов. Безумовно, любов є необхідним елементом щастя, любов до рідних, друзів або любов до вашому обранцеві. Хтось страждає від нерозділеного кохання, інші знаходяться в пошуку своєї людини. Дивлячись на своє відображення, промовте:

«Я хочу любити і бути коханою».

Будьте впевнені: через якийсь часви знайдете свою взаємну любов.

Радість. Як би це не звучало, але багатьом в житті не вистачає саме радості. Поганий настрій, апатія, невдачі на роботі і в особистому житті вбивають настрій, а разом з ним — радість.

«Я радію кожному моменту в своєму житті».

З часом вас перестане мучити постійна боротьба з настроєм, а радісних моментів у житті стане набагато більше.

Розум. Якщо ви вважаєте, що не володієте достатніми знаннями щодо ваших колег і друзів, або якщо ви одного разу не змогли підтримати бесіду, не варто записувати собі в список дурних людей. Скажіть своєму відображенню:

«Мої розумові здібності кращі, ніж у інших».

Щодня переконуйте себе в цьому, але й не забувайте розвиватися.

Багатство. Бажання жити багато і ні в чому собі не відмовляти вже ні для кого не є ганебним. Часом людина хоче те, чого вона не може собі дозволити. Саме в цей момент вона замислюється про своє матеріальне становище і про його поліпшення. Для цього, так само стоячи перед дзеркалом, повторюйте:

«Я хочу заробити багато грошей», або інший варіант: «Я хочу добре заробляти».

Повторення цієї думки і докладені зусилля допоможуть вам досягти матеріальної стабільності.

Життєрадісність. Напевно мало хто з нас вранці встає зі словами «Я люблю своє життя і мене все влаштовує». Але якщо ви щодня будете вимовляти цю просту фразу перед дзеркалом, скоро ви самі відчуєте любов і інше ставлення до свого життя.

Сила. Дуже часто людина відчуває себе безсилою по відношенню до зовнішніх проблем і внутрішніх переживань. Скажіть собі:

«Я нічого не боюся».

Ви відчуєте прилив сил і зможете перебороти свої страхи. А недоброзичливці зможуть отримати від вас відсіч.

Досягнення. Поставлені цілі повинні бути досягнуті. Але іноді немає особливого уявлення про те, як це зробити. Не варто засмучуватися і опускати руки. Скажіть перед дзеркалом:

«Я досягну своїх цілей. Мені не страшні ніякі перешкоди».

Сконцентруйтеся на поставлених цілях і вже незабаром вони втіляться в життя.

Дзеркала мають особливі енергетичні властивості. 10 слів, про які йшла мова в даній статті, є всього лише порадою. Не забувайте, що стоячи перед дзеркалом, ви спілкуєтесь не з ним, а з самими собою. Тому не варто боятися і обманювати себе. Будьте впевнені у своїх словах і говоріть щиро.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України