Життя

Таємниця останньої цифри року вашого народження

Остання цифра року народження володіє унікальним сакральним сенсом. З допомогою давньокитайського календаря кожен зможе дізнатися значення і обчислити власну частку.

Згідно зі східним гороскопом, на Землі існує п’ять стихій: Вода, Вогонь, Метал, Земля і Дерево. Кожен новонароджений відноситься до однієї з них. Кожна стихія володіє власним потенціалом, наділяючи людей особливим характером, способом мислення, звичками, пристрастями і навичками. Зрозуміти природу самого себе, дізнатися, який шлях зумовлений вам більше, допоможуть запропоновані розрахунки астрологів і езотериків:

Стихія Землі (8, 9)

Людей стихії Землі відрізняє надійність і терпіння. Вони проявляють відповідальність, уважні до родичам і близьким друзям. Сили Землі наділяють їх добре розвиненою інтуїцією і амбіціями. Вони врівноважені, звикли вирішувати проблеми за заздалегідь складеним планом без зайвої емоційності.
Люди землі володіють чудовим почуттям такту, дисципліновані і докладають всі зусилля для досягнення чудових результатів у роботі. Вони вміють цінувати гроші і схильні до швидкого збагачення за рахунок раціонального використання фінансів. Стихія Землі наділяє людей схильністю до консерватизму. Переважаючими рисами характеру землян можна назвати бажання контролювати всі процеси і страх незвіданого. Їм притаманні панічні атаки і нервозність перед прийдешніми подіями, результат яких невідомий. З негативних рис можна відзначити сплески агресії і впертості.

Стихія Вогню (6, 7)

Стихія Вогню наділяє людей жагою пригод і дій. Смороду володіють силою волі і енергійністю, які роблять їх природженими лідерами і керівниками. Схильність до змагань наділяє вогняних людей азартом і жагою до перемоги, тому задавшись метою, вони здатні буквально стрибнути вище голови, щоб домогтися успіху.

Астрологи зазначають, що люди Вогню володіють яскравим темпераментом і не виносять самотності. У зв’язку з цим підтримують теплі сімейні стосунки, рано вступають у шлюб і оточують себе перевіреними друзями. Однак з-за вибухового темпераменту часто проявляють агресію і емоційність, які відштовхують людей. Амбіційність для цих людей часто є недоліком. Під впливом емоцій вони можуть наробити помилок, виправляти які часто змушують оточуючих їх людей.

Стихія Дерева (4, 5)

Людей цієї стихії відрізняє щедрість і добродушність. Вони твердо стоять на ногах і володіють неабиякими розумовими здібностями. Нерідко виявляють дар переконання, але не користуються ним в корисливих цілях. Незважаючи на цілісність і монументальність, люди Дерева схильні до прояву творчих здібностей.

Астрологи зазначають такі особливості, як працьовитість і наполегливість. Стихія Дерева наділяє своїх підопічних умінням розподіляти сили для досягнення бажаного. Вони позбавлені меркантильності і задовольняються тим, що заробили чесною і плідною працею. Є прекрасними друзями, на яких можна покластися, і воліють командну роботу, уникаючи управління та нагляду. Однак найчастіше люди дерева страждають від трудоголізму. У прагненні працювати вони невірно оцінюють своїм сили і беруть набагато більше обов’язків, ніж можуть виконати у визначені терміни. Експерти сайту dailyhoro.ru рекомендують представникам цієї стихії чергувати роботу з повноцінним відпочинком і вчитися розслаблятися, щоб не стати заручниками хронічної втоми і постійного занепаду сил.

Стихія Води (2, 3)

Цих людей відрізняє гнучкість і емоційність. Вони здатні проявляти щире співчуття, допомагати по мірі можливості і вміти пристосовуватися до змін навколо себе. Володіють чудовою фантазією, яка часто є визначальним фактором у виборі професії. Астрологи зазначають велику кількість письменників, філософів і вільних художників серед людей цієї стихії.

Стихія Води наділяє проникливістю і вмінням знаходити точки дотику з іншими людьми. Дипломатичні здібності допомагають їм реалізовувати не тільки свої здібності, але і допомагати іншим визначати їх власні нахили та уподобання. Вода допомагає знаходити прості рішення і легкий вихід зі сформованих ситуацій. Експерти сайту зазначають, що люди води нерідко вдаються до своїх здібностей маніпулювати людьми, тому оточуючим варто уважно ставитися до їх прохань, щоб не виявитися заручниками цих чудових психологів і не почати виконувати чужу роботу.

Стихія Металу (0, 1)

Люди цієї стихії володіють сильним характером і незалежністю. Вони тверді у своїх переконаннях і не схильні до прояву сильних емоцій. Їх відрізняє дружелюбність і бажання допомагати, у спілкуванні віддають перевагу рівноваги і взаємоповаги.

Стихія Металу наділяє людей рішучістю і впевненістю. Їм не потрібно схвалення оточуючих, вони не прагнуть стати частиною натовпу, тримаючись осторонь і добиваючись поставлених цілей з впертістю і послідовністю, яким можуть позаздрити багато. При всіх своїх позитивних характеристиках, люди Металу часто схильні до прояву імпульсивності, пов’язаної з тягою до матеріальної незалежності і розкоші. Порив емоцій може змусити їх переоцінити власні можливості і опинитися в скрутному становищі через витрати коштів на придбання тих предметів, у яких немає необхідності.

Кожна стихія по-своєму діє на людей. Щоб домогтися успіху в житті, слід почати боротьбу з недоліками і використовувати натуральні камені, які здатні поліпшити позитивні якості і підвищити вашу енергетику.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України