Скрипін: Володі влаштували теплу ванну, а мені дуже хотілося поставити йому запитання, чому він постійно порушує закони України?

Як інформує наш сайт, відомий український журналіст та телеведучий Роман Скрипін на своєму youtube-каналі skrypin.ua обурився тім, що йому, як і багатьом іншим журналістам не вдалося на підсумковій прес-конференції президента Володимира Зеленського задати йому декілька конкретних запитань, а не тільки питання: чому він такий геніальний? Прес-служба президента профильтровала, кого можна пускати на прес-конференцію, а кому краще ввічливо відмовити в акредитації.

За словами Скрипіна, йому дуже хотілося поставити запитання главі держави, чому він постійно порушує закони України, при чому порушує не тільки він, але і його Офіс, уряд, Верховна Рада, де у нього сові монобільшість?

Роман Скрипін зазначив, якщо говорити про прес-конференції, то це повинен був бути звіт глави держави про виконану роботу за рік на посаді президента. Зеленський повинен був відповідати на конкретні запитання журналістів без маніпуляцій і скривання. «За фактом ж ми побачили, як Володю занурили в теплу ванну, не допустили журналістів, які могли поставити гострі запитання. Зеленський мене робить незлим, тому що у мене до нього виникають питання конкретні, а не тільки, чого він такий геніальний?», – обурився журналіст.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

7 + seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh