Війна РФ проти України

Запорізький розробник «Іскра» презентував нову радіолокаційну станцію

Запорізький розробник та виробник радіолокаційних станцій науково-виробничий комплекс «Іскра» в стислі терміни розробив та виготовив дослідний зразок перспективної РЛС 80К6КС1

Передає Країна Сьогодні з посиланням на прес-службу Укроборонпрому.

Основне призначення станції РЛС – виявлення, супровід, вимір трьох координат та швидкості повітряних об’єктів у складі зенітно-ракетного комплексу. Станція здатна працювати як і з ЗРК, що стоять на озброєнні в ЗСУ, так і з іноземними ЗРК.

РЛС 80К6КС1 це модифікація радарів 79К6 та 80К6, які добре зарекомендували себе на службі у Повітряних Силах.

«Іскра» презентувала нову радіолокаційну станцію 80К6КС1 - Країна Сьогодні — Новини України Онлайн

Станція 80К6КС1 створена для бойового застосування у складі дивізіонів зенітно-ракетних військ протиповітряної оборони.

Ключовими елементами технологічного успіху цієї розробки є побудова передавального пристрою на сучасних твердотільних модулях, використання технологій цифрових антенних решіток, реалізація на новітній елементній базі спеціальних обчислювачів радіолокаційних сигналів, що працюють за розробленими на підприємстві високоефективними алгоритмами. Для підвищеної мобільності радіолокаційної станції вся апаратура розміщується на одному транспортному засобі вітчизняного виробництва. Це дозволяє розгортати та згортати мобільну станцію за лічені хвилини, – розповів про особливості розробки директор «Іскри» Юрій Пащенко.

Юрій Пащенко зазначив, що фахівці підприємства успішно завершили попередні випробування дослідного зразка, на яких РЛС підтвердила усі тактико-технічні характеристики. Наступним етапом відбудуться державні випробування радіолокаційної станції.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України