Авторські статті

Скільки обійдеться виготовлення закордонного паспорта для дитини

Закордонний паспорт для дитини обійдеться майже у 350 гривень. А от проїзних більше не видаватимуть. Клопотів із отриманням дитячого закордонного паспорта, який із січня видаватимуть українцям, буде не більше, аніж раніше із отриманням проїзного документа для дитини. А от ціна його суттєво відрізнятиметься. Tvoemisto.tv дізналось ціну, вартість та адресу, за якою слід звертатись львів’янам, щоб виготовити дитячий закордонний паспорт.

Як повідомила речниця ГУ Державної міграційної служби у Львівській області Світлана Хитрова, після свят, а саме з 12 січня, перші закордонні паспорти для дітей можна буде виробити у відділенні міграційної служби за адресою Руданського,3. Станом на сьогодні це єдине відділення, що має усе необхідне обладнання для видачі як дитячих закордонних паспортів, так і біометричних паспортів для дорослих.

Натомість, в інших відділеннях Львівщини наразі триває процедура монтажу обладнання, необхідного для видачі біометричних паспортів. «Ми сподіваємося, що до кінця січня ці роботи буде завершено», – зазначила Світлана Хитрова.
Дитячі закордонні паспорти необхідно буде замінювати кожні 4 роки. «Біометрія для їх виготовлення не відбиратиметься – ані відбитки пальців, ані підпису дитини для їх виготовлення потрібно не буде. Єдине, що буде потрібно – це відбиток зображення», – сказала речниця.
За її словами, перелік документів, необхідний для отримання закордонного паспорта для дитини не змінився – це свідоцтво про народження, а також нотаріально затверджений дозвіл батьків. Натомість, якщо раніше за виготовлення проїзного документа протягом 30 календарних днів потрібно було заплатити 52, 55 гривень (82,90 грн за виготовлення такого документа протягом 10 робочих днів), то тепер закордонний паспорт для дитини, коштуватиме суттєво дорожче. У вартість дитячого паспорта входять вартість бланка (261 гривня), та вартість послуг міграційної служби (87,15 гривень за умови виготовлення паспорта у 30-дений термін, та вдвічі більше за умови пришвидшеного виготовлення паспорта). Держмито за виготовлення дитячого закордонного паспорта стягуватися не буде. Таким чином, виготовлений протягом 30 календарних днів дитячий паспорт обійдеться у 348,15 (435,3 грн. коштуватиме паспорт виготовлений протягом 10 робочих днів).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

sixteen + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.