Авторські статті

Кримські будівельні махінації

Нещодавно Сергій Аксьонов відкривав будівельний майданчик, на якому мав бути зведений будинок для працівників суднобудівного заводу “Залив”.

Під час заходу був відкритий не лише будмайданчик, а й закладена капсула з посланням цього самого Аксьонова нащадкам. Вельми популярна частина будь-якого значимого заходу пов’язаного з будівництвом. У Криму цю тему непогано пропіарили тоді, особливо на тлі епічного знесення недобудованої багатоповерхівки в Севастополі. Але, от, що найцікавіше, далі буд майданчика справа-то не дійшла.

І не просто не дійшла, а навіть вирушила в повний відкат. Як стало відомо, зник не тільки будмайданчик, а й легендарна Аксьонівська капсула з посланням. Ні огорожі, ні техніки – просто голий пустир.

Що ж, схема настільки банальна і прозора для зрячого, що навіть смішно. Елементарна показуха перед ЗМІ і, не виключено, що навіть було відмивання грошей на будівництво. А, що ж до працівників заводу “Залив”? Не подобається? Їдьте в Севастополь, там є багато квадратних метрів недобудованого житла, правда в аварійному стані повідомляє zloy_odessit.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

twenty − 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.