Кримські будівельні махінації

Нещодавно Сергій Аксьонов відкривав будівельний майданчик, на якому мав бути зведений будинок для працівників суднобудівного заводу “Залив”.

Під час заходу був відкритий не лише будмайданчик, а й закладена капсула з посланням цього самого Аксьонова нащадкам. Вельми популярна частина будь-якого значимого заходу пов’язаного з будівництвом. У Криму цю тему непогано пропіарили тоді, особливо на тлі епічного знесення недобудованої багатоповерхівки в Севастополі. Але, от, що найцікавіше, далі буд майданчика справа-то не дійшла.

І не просто не дійшла, а навіть вирушила в повний відкат. Як стало відомо, зник не тільки будмайданчик, а й легендарна Аксьонівська капсула з посланням. Ні огорожі, ні техніки – просто голий пустир.

Що ж, схема настільки банальна і прозора для зрячого, що навіть смішно. Елементарна показуха перед ЗМІ і, не виключено, що навіть було відмивання грошей на будівництво. А, що ж до працівників заводу “Залив”? Не подобається? Їдьте в Севастополь, там є багато квадратних метрів недобудованого житла, правда в аварійному стані повідомляє zloy_odessit.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh