Авторські статті

Скандальний нардеп Лещенко вирішив підіграти Росії, підхопивши її фейк про здачу Криму українською владою

Як інформує наш сайт, популярний блогер Сергій Марченко пише на своїй сторінці в Facebook, якщо говорити серйозно, то, коли екс-нардеп Сергій Лещенко каже про якісь українських чиновників, які «здали Крим», він виглядає як дурень або зрадник, бо слово в слово повторює тези російської пропаганди, ховає злочинну анексію Криму за ширмою для дурника про зраду Турчинова або Порошенко.

За словами блогера, Крим ніхто з українців не зраджував і не здавав, як це люблять розповідати на російському телебаченні. Крим захоплений і окупований росіянами. Це доведений факт. Цей факт простий і зрозумілий, незаперечний.

Сергій Марченко пише, коли цей факт спотворюється і на чорне кажуть біле, стає зрозуміло, для чого це робить російська пропаганда. Для того, щоб обманювати Європу, своє населення, наших проросійських громадян і отримати дипломатичне перевага над Україною. І найголовніше – домогтися зняття санкцій. А для чого знімати відповідальність за анексію з Росії і переводити стрілки на українську опозицію Сергія Лещенка? Ось це питання поки що без відповіді.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України