Новини з Австрії

Коронавірус в Австрії: 708 нових випадків, на коронавірусній карті в Австрії не залишилося «зелених» зон

В даний час в Австрії нараховується 7 051 активних випадків хвороби (6:00 п’ятниці). Видужала 28 044. Госпіталізовано – 264, з них 55 – в палати інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 758 (740 підтверджених).

У пятницю ввечері Комісія по коронавірусу знову оцінила епідеміологічне розвиток останніх декількох днів і виявила підвищений ризик зараження в деяких регіонах Австрії. Жовті зони ( «середній ризик») з’явилися також в Зальцбурзі, Каринтії і в Бургенланді. У Нижній Австрії колір району Цветтль був підвищений з жовтого до помаранчевого ( «високий ризик»). Всі інші райони залишилися без змін, повідомила ввечері комісія. Тепер в Австрії більше немає жодної федеральної землі, пофарбованої в чистий зелений колір.

Данія радить негайно відмовитися від усіх несуттєвих поїздок до Австрії

Державний інститут сироватки (SSI) вчора помістив Австрію в список тих країн, які не відповідають датським критеріями ризику. Ті хто приїжджають в Данію з Австрії, тепер просять пройти тест на Covid-19. Напередодні міністерство закордонних справ Данії оголосило, що Австрія, як Нідерланди і Португалія, перевищили данський «больовий поріг» в 50 нових випадків інфікування на 100 000 жителів в тиждень. Федеральна столиця Відень знаходиться в «червоному списку» SSI вже з минулого тижня.

Доведено, що дезінфікуючий засіб для слизової оболонки вбиває бактерії і віруси в горлі і носоглотці, включаючи коронавірус. Фахівці з гігієни виявили, що регулярне полоскання горла знижує вірусне навантаження в горлі. Крім того, рідини для полоскання рота – це випробувані рішення, які вже використовуються в галузі медицини. Полоскання горла також може допомогти інфікованій людині послабити інфекцію. Незважаючи на доведений ефект рідин для полоскання рота, вони не захищають від зараження короною. Однак активно знижується ризик зараження і тяжкість перебігу хвороби. Важливо регулярно полоскати горло.
Фото: AFP / Josep Lago

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

three × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.