Коронавірус в Австрії: 708 нових випадків, на коронавірусній карті в Австрії не залишилося «зелених» зон

В даний час в Австрії нараховується 7 051 активних випадків хвороби (6:00 п’ятниці). Видужала 28 044. Госпіталізовано – 264, з них 55 – в палати інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 758 (740 підтверджених).

У пятницю ввечері Комісія по коронавірусу знову оцінила епідеміологічне розвиток останніх декількох днів і виявила підвищений ризик зараження в деяких регіонах Австрії. Жовті зони ( «середній ризик») з’явилися також в Зальцбурзі, Каринтії і в Бургенланді. У Нижній Австрії колір району Цветтль був підвищений з жовтого до помаранчевого ( «високий ризик»). Всі інші райони залишилися без змін, повідомила ввечері комісія. Тепер в Австрії більше немає жодної федеральної землі, пофарбованої в чистий зелений колір.

Данія радить негайно відмовитися від усіх несуттєвих поїздок до Австрії

Державний інститут сироватки (SSI) вчора помістив Австрію в список тих країн, які не відповідають датським критеріями ризику. Ті хто приїжджають в Данію з Австрії, тепер просять пройти тест на Covid-19. Напередодні міністерство закордонних справ Данії оголосило, що Австрія, як Нідерланди і Португалія, перевищили данський «больовий поріг» в 50 нових випадків інфікування на 100 000 жителів в тиждень. Федеральна столиця Відень знаходиться в «червоному списку» SSI вже з минулого тижня.

Доведено, що дезінфікуючий засіб для слизової оболонки вбиває бактерії і віруси в горлі і носоглотці, включаючи коронавірус. Фахівці з гігієни виявили, що регулярне полоскання горла знижує вірусне навантаження в горлі. Крім того, рідини для полоскання рота – це випробувані рішення, які вже використовуються в галузі медицини. Полоскання горла також може допомогти інфікованій людині послабити інфекцію. Незважаючи на доведений ефект рідин для полоскання рота, вони не захищають від зараження короною. Однак активно знижується ризик зараження і тяжкість перебігу хвороби. Важливо регулярно полоскати горло.
Фото: AFP / Josep Lago

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 − eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh