Життя

Не залякуйте себе поганими думками

Луїза Хей покинула цей світ у віці 90 років … Але її мудрі поради все ще живуть і підтримують нас.

Мудрі поради Луїзи Хей про те, ЯК полюбити себе:

1. Припиніть критикувати. Негайно припиніть критикувати. Критика ніколи нікого не змінює. Відмовтеся від критики себе. Прийміть себе саме такими, як ви є. Коли ви критикуєте себе – ваші зміни негативні. Коли ви схвалюєте себе – ви змінюєтеся позитивно.

2. Припиніть залякувати себе, тероризувати себе своїми ж думками. Це жахливий спосіб життя. Знайдіть для себе такий образ, який приємний вам (для мене – це жовта троянда), і негайно перемикайтеся від думок, які вас лякають, до приємних.

3. Будьте великодушні, добрі і терплячі. Будьте великодушні по відношенню до себе. Будьте ласкаві до себе. Будьте терплячі, так як ви освоюєте новий спосіб мислення. Ставтеся до себе як до істинно коханої людини.

4. Будьте ласкаві по відношенню до свого розуму. Ненавидіти себе – значить ненавидіти свої думки. Не варто робити цього. Краще змініть їх.

5. Хваліть себе. Критика руйнує внутрішній дух. Похвала зміцнює його. Хваліть себе, як можна більше. Говоріть собі, як добре ви справляєтеся з кожною дрібницею.

6. Підтримуйте себе. Знайдіть способи підтримувати себе. Звертайтеся до друзів і дозвольте їм допомагати вам. Цілком природно просити про допомогу, коли ви в її потребуєте.

7. Ставтеся з любов’ю до ваших недоліків. Усвідомлюйте, що ви їх самі створили, щоб задовольняти якісь свої потреби. Зараз ви шукаєте нові позитивні шляхи для задоволення ваших потреб. Так що ніжно позбавляйтеся від старих негативних стереотипів поведінки.

8. Дбайте про своє тіло. Навчіться правильно харчуватися. Яка їжа необхідна вашому тілу для підтримки оптимальної енергії і життєздатності? Вчіть нові фізичні вправи. Які з них приносять вам задоволення? Ніжно любіть і поважайте храм, в якому ви живете.

9. Працюйте з дзеркалом. Частіше дивитеся собі в очі. Проявляйте свої почуття зростаючої любові до самого себе. Дивлячись у дзеркало, прощайте себе. Дивлячись у дзеркало, поговоріть зі своїми батьками і вибачте їх. Хоча б один раз в день говорите собі: «Я люблю тебе. Я дійсно люблю тебе”

10. Робіть це прямо зараз. Не чекайте, поки у вас налагодяться справи, ви схуднете, знайдете нову роботу або заведете нові зв’язки. Починайте прямо зараз і робіть все від вас залежне.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України