Авторські статті

Сім’ї Героїв Небесної сотні звернулися до Президента про збільшення терміну зберігання даних у мобільних операторів

Семьи героев Небесной сотни сделали срочное обращение к Порошенко

Термін зберігання у операторів даних про дзвінки і смс часів Евромайдану закінчується. Сім’ї Героїв Небесної сотні просять Президента України Петра Порошенка ініціювати поправки до закону, які продовжать дію на термін до п’яти років.

Сім’ї Героїв Небесної сотні звернулися до президента України Петра Порошенка з проханням прискорити процес отримання у мобільних операторів інформації про дзвінки і смс часів подій на Майдані 2013 року, а також ініціювати поправки до закону «Про телекомунікації», які продовжать термін зберігання записів про наданих телекомунікаційних послуг до п’яти років. Про це йдеться у зверненні громадської організації «Сім’я Героїв Небесної Сотні» на сторінці в Facebook.

«Через безпрецедентну масштабность злочинів, скоєних проти учасників Революції гідності, величезної кількості осіб, які були в них задіяні процес повного, всебічного розслідування об’єктивно займає тривалий час. Дуже важливою частиною розслідування є отримання і аналіз даних телефонного білінгу. Причому такі дані необхідні не тільки на початкових етапах розслідування – постійно отримується наслідком нова інформація повинна перевірятися, в тому числі і даними мобільних операторів», – йдеться в повідомленні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України