Війна РФ проти України

Романенко попередив про нові провокації Кремля

Романенко предупредил о новой провокации Кремля
Ігор Романенко, колишній заступник начальника Генштабу України, заявив про те, що в кінці літа 2017 року Кремль планує провести військові навчання, в яких візьмуть участь близько 500 тисяч військовослужбовців, і ця новина вимагає серйозної уваги, передає Новинний Портал.

За словами генерала, саме велике скупчення військових дозволив Кремлю окупувати Крим навесні 2014 року. Романенко зазначив, що Росія використовує перевірений спосіб вирішення найскладніших завдань, а також обходити норми – Віденські домовленості за 2011 рік, які передбачають перебування не більше дев’ять п’яти тисяч військових в одному місці. Генерал нагадав, що саме за таким сценарієм Кремль діяв майже три роки тому, анексувавши кримський півострів.

Однак тепер Романенко запевняє, що НАТО, а також українська влада вже встигли зробити відповідні висновки і готові проводити різноманітну розвідку. «НАТО тім годиною продовжує нарощувати сили в Польщі і Прибалтиці, і планується, що співвідношення сил Росія-НАТО вже цієї весни буде рівно один до семи», впевнений Романенко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України