Життя

Сімейна пара нарешті народила дівчинку — після 10 синів

Сімейна пара нарешті народила дівчинку — після 10 синів. Чим більше, тим веселіше!

Алексіс і Девід Бретт — перша британська пара, у якої народилося десятеро синів. Сім’я живе у великому будинку в Шотландії. Смороду купують 16 буханок хліба, 50 пінт молока і 100 пачок чіпсів в тиждень.

Алексіс Бретт вперше стала мамою, коли народила сина у віці 22 років. За наступні 15 років жінка виносила-викохала і породила ще 9 дітей, і всі вони були хлопчиками.

Семейная пара наконец-то родила девочку — после 10 сыновейElite Readers
Але потім доля вирішила зробити Бреттам подарунок: одинадцятою дитиною нарешті стала дівчинка!Семейная пара наконец-то родила девочку — после 10 сыновейElite Readers

Багатодітна мама зізналася, що була здивована появj. дівчинки, альо в тій же година безмірно рада, тому що сім’я хотіла спадкоємицю протягом останніх 15 років. Дівчинку назвали Кемерон в честь акторка Кемерон Діас.

Девід зазначає:

«Малютка надає хороший вплив на хлопчиків. Вони стали вести себе краще, дбають про сестричці і намагаються бути спокійніше, щоб не розбудити Кемерон. Хлопці навіть допомагають годувати дівчинку».

Семейная пара наконец-то родила девочку — после 10 сыновейElite Readers

Деякі думали, що така велика кількість дітей у сім’ї Бретт пов’язано з бажанням отримувати грошову допомогу. Однак подружня пара стверджує, що хороша робота Девіда дозволяє забезпечуватb сім’ю, і вони не потребують допомоги.

А ви знаєте такі багатодітні сім’ї?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України