Економіка

Січневий локдаун в Україні можуть перенести

Поки в Офісі президента не повідомляють офіційної інформації, джерела з відомства кажуть про можливі зміни

Запланований від 8 січня локдаун в Україні можуть перенести на пізніші дати – про це повідомляють джерела ТСН.

Про це з посиланням на джерела в Офісі президента повідомляє інформаційний Telegram-канал “Легитимный”.

За їхніми даними, жорсткі карантинні заходи можуть розпочати у кінці січня, саме тоді може розпочатися ще й сезонна епідемія грипу. “На сьогоднішній селекторній нараді у президента це обговорювалося і попередньо ухвалено рішення про перенесення локдауну на кінець січня”, – зазначає ресурс.

Джерело пояснює, що вводити локдаун 8 січня недоцільно, адже кількість захворювань низька, а медичні установи не завантажені. Проте все може змінитись ближче до лютого, тоді начебто чекають «третьої хвилі». “Доведеться знову вводити локдаун, а це буде зробити дуже складно і майже неможливо. У підсумку цей трек стане «критичним» і антихайповим для влади, яка отримає хвилю критики від всіх”, – додає ресурс.

Нагадаємо, що уряд ухвалив рішення про посилення карантину в Україні від 8 до 24 січня включно 2021 року. Відповідну постанову Кабмін затвердив під час позачергового засідання 9 грудня. Також вона передбачає і подовження режиму надзвичайної ситуації та дії обмежень “помаранчевої” зони, які діють і зараз, до 28 лютого. Січневий локдаун може вдарити по економіці.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України