Церква в боротьбі проти наркоторгівлі на Шрі-Ланці

Викорінити незаконний обіг наркотиків в Шрі-Ланці і врятувати молодих людей і особливо дітей від наркоманії: з таким закликом виступив архієпископ Коломбо кардинал Малкольм Ранджит. Безпосереднім приводом виступу прелата стала заява директора однієї католицької школи, який виявив, що 15 його учнів вживають героїн і марихуану.

«Ми зобов’язані виступити проти торговців наркотиками, які часто промишляють поблизу шкіл. Необхідні найжорсткіші і обмежувальні закони», – заявив кардинал під час публічної конференції, відзначаючи, що деякі наркотики надходять в Шрі-Ланку під виглядом «медичних препаратів».

Кардинал Ранджит звернувся із закликом до релігійних лідерів, сил поліції, педагогів і політиків взяти на себе відповідальність і об’єднатися, щоб виступити разом і перемогти хворобливий недуг незаконного обігу наркотиків, а також поширення наркоманії, особливо серед молодого покоління.

Зі свого боку, єпископ-помічник Коломбо монс. Максвелл Сільва заявив про проведення 30 липня на території своєї єпархії маршу протесту і підвищення обізнаності, в якому візьмуть участь католицькі парафії, асоціації, християнські рухи та інші організації громадянського суспільства.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 − thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh